Весняна зустріч Клубу ПЗРП

Тема в разделе "Соревнования, турниры, конкурсы", создана пользователем Андрій Мамай, 1 апр 2019.

  1. Андрій Мамай

    Андрій Мамай Новичок

    Способ ловли:
    Спининг, Нахлыст
    Город/Страна:
    Львів
    Весняна зустріч Клубу ПЗРП
    IMG_4320.JPG


    31.03.19 в с.Романів Львівської обласчті Перемишлянського р-ну пройшла весняна зустріч учасників Першого Західнорегіонального рибальського Клубу на який зїхалися учасники з різних областей Західного регіону ,щоби разом з одноклубниками відкрити рибальський сезон, позмагатися між собою у вправності володіння снастями з фідерної,спінінгової і поплавкарської ловлі та поспілкуватися в колі однодумців.

    Організатор свята-Перший Західнорегіональний рибальський портал

    Генеральним спонсором рибальського змагання виступила компаніія Flagman ,яка підготувала цінні подарунки переможцім рибальського змагання і всім учасникам з трьох рибальських дисциплін в яких сьогодні змагатимуться хлопці.


    Спонсорорами змагання в нас були:

    -Компанія "SHAPTALA",яка подарувала свою продукцію переможцям в трьох дисциплінах:"фідер",спінінг","поплавок"

    -Компанія "TsuYoky",яка подарувала свої прекрасні воблери для всіх учасників в дисципліні "спінінг"

    -Виробник якісних свинцевих грузиків для рибальства-компанія "Дніпро-Свинець",яка подарувала свої вироби для призерів та всіх учасників в дисципліні "спінінг"

    Ще зовсім недавно створений Перший Західнорегіональний рибальський Клуб ,ще недавно я заснував цого і мене підтримали друзі Роман Кметь,Дмитро Голєнков і Мацех Олексій ,погодились стати співзасновниками і разом розвивати спільноту.
    Пройшло лишень три місяці від часу заснування,та оглядаючись назад я з гордістю хочу підмітити що ПЗРП Клуб ЖИВЕ і не просто живе але активно та впевнено розвивається ,робить багато цікавих заходів для рибалок Західного регіону , займається благодійними проектами ,в Клубі панує взаємоповага та порозуміння і саме головне-ми постійно спілкуємся вживу і плануєм нашу діяльність ВСІМ КЛУБОМ!

    Станом на сьогодні в ПЗРП Клубу є:
    Сайт
    Рибальська спільнота в Фейсбук
    Рибальський базар
    Рибальський чат,де рибалки діляться досвідом і інформацією

    Цього року "вікном" серед рибальських заходів які ми проводи в нас випала дата :31 березня 2019 року,голосуванням серед Клубників для весняної зустрічі всі разом обрали водойму в с.Романів,де з досвіду нам було відомо,що в цю ранню пору весни там непогано клює риба.
    Оприділившись з датою та згодивши з хлопцями програму заходу ми стали чекати цього дня!

    Неділя,досвіта.
    З сезонним переводом годинника ми звісно напутали з часом зборів і приїхали на водойму зарано,а судячи з приморозків на траві:ми зрозуміли що і синоптикам не слід було дуже довіряти і вдягатися тепліше,тим неменш ми тішилися що зустрічатимем світанок біля води!
    Прекрасний схід сонця,за шість років моєї фестивально-організаційної карєри в мене є свої улюблені водойми де я милуюся прекрасним і мальовничим сходом сонця і після того світанку який я побачив сьогодні тут-водойма в с.Романів також потрапила до того переліку.
    Розвели багаття,на якому сьогодні для хлопців я разом з Богданом приготуєм смачну козацьку страву-куліш але з невеликими доповненнями від "Мамаївської польової кухні",поставили на вогонь казан щоби розігрівався,пора почастуватися "За приїхало" і посьорбати запашної кавуськи.
    Наш Клубник Назар робить прекрасні і дуууууууже смачні наливки і настоянки якими він часто забавляє учасників наших заходів,незважаючи на те,що сьогодні йому невдалося приїхати і побути в компанії одноклубників він передав для нас свою смаааааачнезну ,правдиву травневу медовуху,яку робить по старовинному рецепту ,на берег водойми вже зїхалисі всі хлопці,яким сьогодні вдалося приїхати на зустріч-можна розкорковувати Назарів напій,пора розпочинати Клубне свято!!!

    Святкове урочисте слово,спільне виконання Гімну України,подяки нашому Генеральному спонсору і спонсорам Клубного свята ,робим на память світлини і готуємся до початку змагання.
    Сьогодні в нас змагання серед Клубників проходитиме в трьох дисциплінах:фідер,спініг,поплавок.
    Учасники обрали собі дисципліну і згідно протоколу в нас сьогодні змагатимуться : два фідеристи,шість поплавкарів і сім спінінгістів.
    Хлопці підготували собі місця для рибальства,спінінгісти також зайняли перспективну для хижака ділянку водойми,розпочинаєм.
    СТАРТ!

    В наших поплавкарів і фідеристів справи пішли непогано:з перших закидів в них почала клювати плотвичка і червонопірка,спінінгісти в свою чергу почали активно переміщатися по водоймі в пошуках хожої риби.
    Дзигарок показував 12:00,на вогні стояла вже приготована святкова страва,Богдан дає сигнал "До столу":вимотуєм снасті,робим перерву у змаганні і всі сходимся до столу-будем обідати.
    Прекрасна сонячна погода сприяла проведення весняного Клубного свята,як сказав Діма Голєнков:сонце щкварить як в літі.
    Поївши "від пуза" смачної кулеші під Назарків мед, хлопці знову взялися за улюблену справу-можливо зараз риба буде більш активною.

    Час відведений для змагання вийшов-ФІНІШ!
    Переходим до зважування риби,прогнозовано в поплавкарів і фідеристів улови були непогані,а от в спінінгістів справи були "не фонтан":хижак активністю себе не проявив і лише одному рибалці з семи вдалося спокусити окуня.
    Занотувавши результати зважування в протокол і підбивши підсумки-оголошено загальне шикування,пора роздавати подарунки!

    Згідно результатів ,переможцями в рибальському змаганні в нас сьогодні є:
    Фідерна ловля риби-Білич Назар
    Поплавкарська ловля риби-Пожар Роман
    Спінінгова ловля риби-Крапівін Андрій


    Також памятними подарунками від Клубу і цінними подарунками від спонсорів рибальського змагання були нагороджені всі присутні Клубники!!!



    Від імені ПЗРП Клубу щиро дякую компанії FLAGMAN за Генеральну спонсорську підтримку нашої весняної зустрічі Клубу та цінні подарунки для наших призерів та учасників і щиро бажаєм FLAGMAN процвітання,благополуччя і доброботу!!!

    Дякуєм нашому Клубнику Сподару Назарію за прекрасні напитки "від Михалича",які він дарує на наші заходи і бажаєм йому процвітання і розвитку!

    Висловлюєм подяку компанії "SHAPTALA" і особисто Володимиру Шаптала за подарунки для призерів рибальського змагання і бажаєм компанії процвітання і добробуту.

    Подяка компанії "TsuYoky" і особисто Ігорю Коваленку за подарунки для всіх учасників в дисципліні "спінінг"

    Висловлюєм щиру подяку та бажаєм процвітання і благополуччя компанії "Дніпро-Свинець" і особисто Яні Цисарь за прекрасні подарунки для призерів і всіх учасників в дисципліні "спінінг"


    Весняна зустріч ПЗРП Клубу -ВІДБУЛАСЯ!!!
    Було весело,цікаво,класно і смачно!
    Дякую всім учасникам за прекрасний день,гарний настрій і чудову зустріч в колі Клубників!!!
    До нових зустрічей коло води!!!

    Всі світлини з весняної зустрічі можна переглянути за посиланням https://www.facebook.com/profile.ph...12:2305272732:69&set=a.881348005544110&type=3

    З пов.Засновник Першого Західнорегіонального рибальського Клубу -Андрій Ханас ( МАМАЙ )
     

Поделиться этой страницей