Риболовний турнір PIKE MASTERS

Тема в разделе "Соревнования, турниры, конкурсы", создана пользователем DenisDobrovolskyi, 29 окт 2019.

?

Чи хотіли б ви прийняти участь в наступному турнірі PikeMania

  1. Так

    0 голосов
    0,0%
  2. Можливо

    0 голосов
    0,0%
  3. Ні

    0 голосов
    0,0%
Можно выбрать сразу несколько вариантов.
  1. DenisDobrovolskyi

    DenisDobrovolskyi Новичок

    Способ ловли:
    Спининг
    Город/Страна:
    Вінниця
    Ось і завершився наш турнір PIKE MASTERS Цей день був сповнений несподіванок і контрастів І розпочати свою розповідь хочу з підготовки. Вона розпочалася ще з минулого року... Так, так - саме з минулого року. Ми довго планували саме цей турнір починаючи від організацйних моментів, які напрацьовувалися ще на Аматорській лізі, і закінчуючи найголовнішим - зарибленням озера "Цукерня". Останній тиждень перед турніром пройшов сповнений впевненістю в результаті, адже усі звістки з місця проведення турніру давали надію на те, що ми таки досягнули тієї мети, до якої йшли увесь рік‍♂️ Але сталося не так, як гадалося... Вставши з ранку і визернувши у вікно було зрозуміло, що погода дещо змінилася. Місто розтануло в непроглядному тумані і вночі пройшов легкий дошь. Нічого, вночі перевели годинник, а це означає, що стартуємо на годину пізніше ніж учора - це неодмінно компенсує погану видимість і дасть час туману розійтися В 06:00 ми з сином вже на місці проведення турніру, де нас зустрічають перші учасники. Привіталися з новими друзями і вперед до підготовки!!! Усе давно відпрацьовано і без лишньої метушні за пів години ми готові розпочинати наш турнір. Шикування, повторення головних моментів правил турніру, фотосессія Додатковий інструктаж суддів і в бій!!! І ось рекордна кількість учасників, як для озера "Цукерня", а саме 58 учасників, вже готові ловити щуку в нереальній кількості Сигнал "СТАРТ" і... Ще один закид і... В голові відразу "ERROR", що не так❓❓❓ Невірно вибраний сектор❓ Да ні, вчора на тренування саме в цьому місці хлопці з Fanatik Pro ловили тут стільки щук, скільки хотіли, поки я розбивав зони... Добре - змінемо приманку. Знову тиша З протилежного боку люди вже ловлять перших щук і навідь фіксують її на номінацію BIG Fish Зміщуюся за мис, питаю в судді -:" Як:тут ситуація?" "Ловлять" - каже, але лише в останніх секторах. 2-3 рибки... Скільки? За цей час вже мали ловити набагато більше❗️❗️❗️ Систему остаточно знищено... Як так??? За цей час отримую одну незрозумілу покльовку. Результат зони Александр Лукацкий (Alexander Alexandrovich Lukatskiy) - 6 риб 1-й в зоні. ШОК - по вчорашнім підрахункам за тур потрібно було ловити біля 20-ти риб, що б заходити в трійку В другій годині зумів відірватися))), якщо це можна так назвати!!! Чотири риби з сектора і один зхід по дорозі до підсака. А далі безліч помилок. В сотий раз пересвідчуюся, що якщо хочеш мати результат - не слухай нікого!!! Звичайно на результат значно вплинуло нерозуміння того, що тієї роздачі, яка була тут цілий тиждень вже небуде. А пасивна щука ловиться зовсім по іншому. Хіба незнав про це - звісно знав, ми не раз так вийгравали і показували іншим що щука є і вона ловиться, незважаючи на балачки. Але цього разу сам приєднався до когорти розчарувавшихся Ще й підлив "масла в вогонь" рибалка, який приїхав половити рибку після завершення турніру!!! "Ей хлопці, а скільки найбільше щук зловили?"-запитав він. Стомлений і зовсім засмучений усім похмуро відповів - "Біля 12-ти за тур...". "А я за дві години 19" - відповів він Звідки ти взявся на мою голову Я гадаю, що розповідати про своє відчуття більше не варто... В загалом цей день, особисто для мене, був схожим на марафонський забіг‍♂️‍♂️‍♂️ Формат з підрахунками за кожен старт кожного окремого учасника вкрав увесь час і не дав змоги навідь толком поспілкуватися з усіма друзями, яких я так довго чекав❗️❗️❗️ І на наступний день мій настрій був схожим на героя відомої казки "Буратіно" - "Пропала Мальвіна" Та тільки сьогодні завдячуючи сім'ї та усім друзям, які підтримують усе трохи стабілізувалося Хочу в першу чергу подякувати усім хто розділив цей день, усім учасникам, суддям та усім, хто допомагав в організації Александр Смирнов (Олександр Смірнов), Лукашов Юрий!!! Дякую усім спонсорам, які підтримали наш турнір PIKE MASTERS, а саме: Головний риболовний спонсор компанія Флагман Flagman.kiev.ua Спонсор турніру компанія Днипро-Свинец Спонсор турніру компанія Fantastic Fishing Технічний спонстор турніру компанія ВМ-Техніка Спонсор номінації BigFish виробник уловистих коливалок Roman Gapov А також наш незмінни спонсто ультрасучасний семизальний кінотеатр SmartCinema Дякую усім, хто залишається з нами❗️❗️❗️ До скорих нових зустрічей❗️❗️❗️ З повагою, Добровольський Денис - Fishing Gear Team Усі фотографії з турніру ви можете переглянути за посиланням - https://drive.google.com/open?id=1ofBOVTcO4iNa60xuzTQ3J8DN1SP2APDa

    Запрошуємо усіх на нашу Вінницьку землю!!!
    Будемо раді бачити на наступних щучих баталії!!! Дуже скоро
     

Поделиться этой страницей