Рибальські Ігрі 2018 - Київ

Тема в разделе "Рыболовные игры 2018!", создана пользователем Михаил Орлов, 12 сен 2018.

 1. Михаил Орлов

  Михаил Орлов Сильная команда - Залог успеха! Команда форума

  рыболовные игры_киев.jpg
  Рибальські ігри Flagman 2018 - Київ

  Положення про проведення змагань Рибальські Ігри Flagman 2018.
  Головний організатор компанія Flagman

  ЧАС І МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ:

  Захід проходить протягом одного дня.
  Змагання за 3-ма напрямками рибної ловлі:
  - Фідерна ловля;
  - Поплавокова ловля;
  - Спінінгова ловля.
  Учасники змагаються тільки в особистому заліку.
  Київ – Київська обл.
  Місце проведення – Набережна м. Українки.

  День змагань
  6:00 - жеребкування, оголошення правил участі та вхід до секторів;
  7:00 - початок змагання;
  14:00 - фініш (зважування, підведення підсумків);
  15-00 - нагородження переможців.

  Правила та обмеження:

  До участі в змаганнях допускаються учасники, які за віком не молодше 16 років. Учасники зобов'язані:
  • виконувати вимоги поведінки на водоймах, правил змагань і даного положення, морально-етичні норми поведінки в суспільстві;
  • беззаперечно дотримуватися розпоряджень і вказівок суддів;
  • при погіршенні здоров'я терміново поставити до відома суддю.
  • дотримуватися Правил проведення змагань.

  До участі в змаганнях допускаються учасники, які підтвердили свою участь в змаганнях не пізніше, ніж за 3 доби до початку турніру. Допускаються не зареєструвалися попередньо учасники, але тільки при наявності вільних секторів.

  Витрати:
  Вартість участі в заході Рибальські ігри 2018 – 200грн.
  Подарок від компанії Flagman, харчування, чай, кава та багато іншого.

  РЕЄСТРАЦІЯ і УЧАСТЬ:
  До участі в змаганнях допускаються всі бажаючі віком від 16 років при наявності іменний картки знижок клієнта мережі магазинів Флагман незалежно від місця проживання. Обов'язковою умовою для реєстрації є збіг номера картки та ПІБ на кого вона зареєстрована з ПІБ кандидата на участь.
  В одному етапі максимальну кількість учасників регулюється організаторами в регіоні.

  Заявка на участь подається в магазинах Флагман на касі:

  - ПІБ дата народження
  - контактний телефонe-mail
  - вид лову
  - Регіон в якому бере участь учасник
  - обовязково !!! номер особистої картки мережі магазинів ФЛАГМАН.

  Дані про реєстрацію відображаються на форумі компанії. (Оновлюється кожні 24 години)
   
  Последнее редактирование: 12 сен 2018
 2. Михаил Орлов

  Михаил Орлов Сильная команда - Залог успеха! Команда форума

  Правила проведення.


  РЕЄСТРАЦІЯ УЛОВУ УЧАСНИКІВ

  У залік йде вся спіймана риба. За спійману рибу нараховуються бали з розрахунку 1 грам - 1 бал. У залік йде вся спіймана риба незалежно від виду за умови, що риба не була забагрена (гачки розташовані в районі голови) до вимірювання приймається вся спіймана риба не залежно від довжини. після зважування риба відпускається назад у водойму. До зважування риба повинна знаходиться в просторому садку (для фідерістов і поплавочников) або в просторій ємності (для спінінгістів).
  Спінінгові відбіркові змагання проходять в 2 етапи з проміжним фінішем і пережебкуванням місць для старту в другому турі.
  Переможець визначається за сумою місць, зайнятих в двох етапах. Фідерні і попловоні змагання проводяться в 1 етап. Перемагає спортсмен, який набрав найбільшу кількість балів. Сектор лову спортсмена близбко 10 метрів шириною. (Може змінюватися в залежності від умов лову)
  За результатами відбіркових змагань визначаються переможці 1,2,3 місце які нагороджуються цінними призами. всі учасники змагань отримують пам'ятні призи.


  РЕГЛАМЕНТ І ПРАВИЛА ПО ВИДІВ ЛОВУ:


  Спінінг
  Регламент.
  6:00 - жеребкування, оголошення правил участі, пересування до секторів
  7:00 - старт 1 туру.
  10:00 - фініш 1 туру
  10:00 - 10:30 перерва
  10:30 - старт 2 туру
  13:30 - фініш 2 туру
  13:30 - 14:30 підрахунки результатів, визначення переможців та призерів
  15.00 - Нагородження переможців


  Правила та обмеження

  До участі в змаганнях допускаються учасники, які за віком не молодше 16 років.

  Учасники зобов'язані:
  • виконувати вимоги поведінки на водоймах, правил змагань і даного положення, морально-етичних норм поведінки в суспільстві;
  • беззаперечно дотримуватися розпоряджень і вказівок суддів;
  • при погіршенні здоров'я терміново поставити до відома суддю.
  • дотримуватися Правил проведення змагань.
  Змагання проводяться в 2 тури по 3:00.

  До заліку приймається вся спіймана риба незалежно від виду за умови, що риба не була забагрена (гачки порушені біля голови), приймається вся спіймана риба незалежно від довжини, після виміру ваги риба відпускається назад у водойму.
  За грам виловленої риби нараховується 1 бал. Переможець вважається за сумою місць в двох турах. Місце в турі визначається за сумою балів.
  Переможці визначаються за найменшою сумою місць зайнятих в кожному турі. Учасник з найменшої суми місць посідає перше місце. Наприклад, учасник із загальною сумою місць «3 + 3 = 6» займає більш низьке місце, ніж учасник з загальною сумою місць «2 + 1 = 3».
  Учасник, не спіймав рибу в турі, займає місце, що дорівнює загальному числу учасників + 1. Наприклад: кількість учасників 75, учасник, не спіймав рибу в турі, займає 76 місце. Підрахунок результатів в турі - чиста довжина риби, яку зловив учасник.
  Кожен учасник змагань в кожному турі і старті міняє зони та сектора лову згідно жеребкування. Вільним є сектор, в якому немає іншого зареєстрованого учасника. У разі наявності в секторі рибальського спорядження і відсутності самого учасника, такий сектор вважається вільним. Перехід зі свого сектора у вільний сектор (або перехід через чужий сектор) - учасник повинен обійти сектор за відміткою номера сектора.
  Обов'язкове використання засобів для зберігання риби - Садок, Ємність не менше 5 літрів.
  Забороняється: - Металеві садки, Кукани та інші травмуючі рибу пристосування для зберігання.
  До виміру приймаються всі види риби. Розмір залікової риби не лімітований, оскільки після вимірювання вся риба відпускається у водойму. Результат заноситься в протокол та засвідчується підписами суддів і спортсмена, який зловив рибу. До виміру приймається тільки жива риба. Риба, спіймана в момент фінішного пострілу, вважається зарахованою, якщо на момент пострілу вона знаходиться в руках спортсмена, в підсак або на березі.
  Дозволяється використання тільки штучних приманок. Для лову на м'які приманки дозволяється застосовувати гачки з вантажем, закріпленим жорстко або шарнірно, або ж без відвантаження.
  Дозволяється розташовувати вантаж на волосіні, або на окремому повідку. Принади можуть бути оснащені не більш як трьома одинарними, подвійними або потрійними гачками. Заборонено переміщення по зоні лову і перехід із сектора в сектор з рибою, перед переходом, або переміщенням учасник при наявності спійманої риби повинен сповістити суддю для проведення вимірювання. Під час лову учасникам заборонено наближатися один до одного ближче ніж на 3 метри, обмінюватися снастями, приманками, приймати і передавати речі, обмінюватися або передавати рибу один одному. До заліку приймається риба, спіймана учасником особисто. При необхідності допомоги учасник повідомляє суддю. Заборонено вживання алкогольних напоїв і перебування в зоні лову в нетверезому стані.
  Учасники, які порушують правила змагань, отримують попередження. При наявності грубих порушень - дискваліфікація і анулювання результату учасника.

  Головний суддя заходи: _________________________________________  Фідер:

  Регламент:
  6:00 - жеребкування, оголошення правил участі, пересування до секторів
  7:00 - вхід до секторів підготовка місць лову
  9-00 - старт
  14:00 - фініш
  15:00 - нагородження переможців  Зона лову учасника - 10м
  Ловля риби спортсменом здійснюється одним вудилищем, оснащеним одним повідцем з одинарним гачком. Кількість запасних оснащених вудилищ не обмежується. Довжина повідця і матеріал - не обмежується.
  Дозволяється використовувати будь-які види монтажу снасті з умовою обов'язкової присутності наживки на гачку. Будь-які інші предмети на гачку, крім наживки використовувати заборонено. Гачок з насадкою під час закиду знаходиться поза годівниці. Гачок - тільки одинарний, будь-якої форми і розміру, допускається використання гачків з пружинкою.
  Обмеження по прикорму та наживки - відсутні.
  Забороняються приманки і наживки, що містять живу або мертву рибу, а також ікру риб, яйця мурашок, наркотичні і одурманюючі речовини (конопля дозволена).
  Дозволяється використання атрактантів, ароматизаторів, барвників.
  При виведенні риби, в воду заходити не можна. Ніжки платформ або крісел повинні бути встановлені по урізання води.
  У разі заплутування снастей при виведенні риби або занедбаності зі снастями учасників сусідніх секторів "потерпілі" мають право вимагати попередження винуватцю. Риба, спіймана в таких обставинах до заліку, не приймається.
  Учасникам змагань дається час на підготовку снастей і приманки / наживки з моменту входу в свій сектор.
  До заліку приймається риба, дозволена до вилову, спіймана і заведена в підсак до сигналу «Фініш». Умисне багріння риби заборонено.
  Підсачування риби здійснюється тільки в межах власного сектору.
  Для зберігання риби використовуються садки розміром не менше 50 см в діаметрі і 2 м довжини, які по можливості повинні бути максимально занурені у воду. Використання інших засобів для збереження улову забороняється. Спортсмен, який пред'являє до зважування покалічену рибу, піддається санкціям.
  Кукани заборонені до використання.
  Під час змагань учаснику забороняється приймати будь-які речі або будь-яку допомогу від інших учасників, не учасник, суддів. Вихід з сектора спортсмена здійснюється тільки з дозволу суді, в момент виходу снасть повинна знаходитися на суші.
  Знаходитися не учасникам (гостям) в секторах забороняється, а також забороняється переміщення учасників за межами своїх секторів без дозволу судді. Забороняється куріння в секторах і знаходження в нетверезому стані.
  Забороняється голосно розмовляти, викрикувати, відволікати інших учасників змагань.
  Головний суддя Фідер: ________________________


  Поплавок

  Регламент.

  6:00 - жеребкування, оголошення правил участі, пересування до секторів
  7:00 - вхід до секторів підготовка місць лову
  9-00 старт
  13.00 - фініш
  15:00 - нагородження переможців  Зона лову учасника -10м
  Підрахунок результатів - чиста вага риби. 1гр - 1 бал.
  Довжина садка не менше 2.5м
  Ловля риби відбувається любим поплавчаним оснащенням (штекер, болонська,
  махові вудка, матчева вудка)
  При виведенні риби, в воду заходити не можна. Ніжки платформ або крісел повинні бути встановлені по урізання води.

  До зважування приймаються всі види риби, спіймані на дозволену наживку. Розмір риби не лімітується. Зважування: після сигналу про закінчення змагань спортсмени залишаються в своїх секторах, а риба в саду. Судді зважують рибу в кожному секторі окремо. Результат заноситься в протокол та підтверджується підписами суддів і спортсмена, піймавши рибу. Спіймана і зважена риба негайно відпускається у водойму. До зважування приймається тільки жива риба. Вихід з сектора ловлі, винос риби з сектора ловлі до зважування карається дискваліфікацією. Виходити з сетора лову можна тільки після зважування улову.

  Кількість прикормки і наживки - необмежено

  Забороняються приманки і наживки, що містять живу або мертву рибу, а також ікру риб, яйця мурашок, наркотичні і одурманюючі речовини (конопля дозволена).
  Дозволяється використання атрактантів, ароматизаторів, барвників.
  У разі заплутування снастей при виведенні риби або занедбаності зі снастями учасників сусідніх секторів "потерпілі" мають право вимагати попередження винуватцю. Риба, спіймана в таких обставинах до заліку, не приймається.
  Учасникам змагань дається 2:00 години на підготовку снастей і приманки / наживки з моменту входу в свій сектор.
  Підсачіванія риби здійснюється тільки в межах власного сектору.
  Кукани заборонені до використання.
  Під час змагань учаснику забороняється приймати будь-які речі або будь-яку допомогу від інших учасників, не учасник, суддів.

  Знаходитися не учасникам (гостям) в секторах забороняється, а також забороняється переміщення учасників за межами своїх секторів без дозволу судді
  Забороняється голосно розмовляти, викрикувати, відволікати інших учасників змагань.

  Головний суддя: ________________________________
   
  Последнее редактирование: 13 сен 2018
 3. Михаил Орлов

  Михаил Орлов Сильная команда - Залог успеха! Команда форума

  Доброго дня.
  Важлива інформація про місце проведення та кількість учасників

  Спінінговий напрямок – до 45 учасників

  Фідерний напрямок – до 35 учасників

  Поплавочаний напрямок – до 20 учасників


  Місце проведення змагань по типам лову:
  Общий план зон Рыболовные игры.jpg
   
  Последнее редактирование: 12 сен 2018
 4. +380977508175

  +380977508175 Участник

  Способ ловли:
  Фидер, Спининг, Безмотылка
  Город/Страна:
  Украинка
  Супер!:)
  Бегу регистрироваться)))
   
 5. Andreyxy

  Andreyxy Новичок

  Город/Страна:
  Украина, Киев
  Міщук Андрій Ігорович

  поплавок
  Киев
  53778
   
 6. Михаил Орлов

  Михаил Орлов Сильная команда - Залог успеха! Команда форума

  Заявка на участь подається в магазинах Флагман на касі:

  - ПІБ дата народження
  - контактний телефонe-mail
  - вид лову
  - Регіон в якому бере участь учасник
  - обовязково !!! номер особистої картки мережі магазинів ФЛАГМАН.
   
 7. Andreyxy

  Andreyxy Новичок

  Город/Страна:
  Украина, Киев
  Тормоз! (((((((
  В магазин надо же идти )))))))
   
  Михаил Орлов нравится это.
 8. Михаил Орлов

  Михаил Орлов Сильная команда - Залог успеха! Команда форума

  Доброго времени суток.
  Список зарегистрированных участников будет опубликован в понедельник- вторник 17-18 Сентября.
   
 9. Team Ovchinnikov

  Team Ovchinnikov Новичок

  Способ ловли:
  Спининг
  Город/Страна:
  Украина Киев
  Не могу найти свою карту. Ее можно как-то восстановить или зарегистрироваться по номеру телефон, о же все равно указывался при получении карты.
  Спасибо.
   
 10. +380977508175

  +380977508175 Участник

  Способ ловли:
  Фидер, Спининг, Безмотылка
  Город/Страна:
  Украинка
  Михаил добрый день!
  Сегодня скупился и попробовал пройти регистрацию через кассу-магазина на участие в играх 06.10.2018. Там отсутствуют анкеты. Мне пообещали (консультант -продавец Анатолий на Позняках), что с понедельника всё должно наладится.
   
 11. Михаил Орлов

  Михаил Орлов Сильная команда - Залог успеха! Команда форума

  Да был небольшой Форс мажер по магазинам Киева. С понедельника все уже работает.
  Ждем вас в наших магазинах на регистрацию.
   
 12. Михаил Орлов

  Михаил Орлов Сильная команда - Залог успеха! Команда форума

  Регистрация на 17.09

  Фидерная ловля:
  1. Титаренко М.
  2. Зайцев А.
  3. Тутик Д.
  4. Жовтяк И.
  5. Морозов С.
  6. Завгородний Р.
  7. Норцова
  8. Кашаев
  9. Король
  10. Завдовеев
  11. Шитиков
  12. Петришак
  13. Гончарук . В.А.
  14. Масленко Владимир
  15. Шерстюк О.В.
  16. Яготин М.
  17. Стадник М.
  18. Дидур О
  19. Чергавый В
  20. Пороннік І.
  21. Орещенко И.
  22. Дорошенко В.С.
  23. Бин. К.
  24. Бибик Д.
  25. Чупрун В.


  Спиннинговая ловля:
  1. Овчинников С.
  2. Вернадуб Д.
  3. Корниенко С.
  4. Буряк Ю.
  5. Кльопа В.
  6. Титаренко В
  7. Хорошун А.
  8. Олійник Є.


  Поплавочная ловля:
  1. Веселков Г.
  2. Мищук А. - Должен зарегистрироваться!!!
   
  Последнее редактирование: 21 сен 2018
  Дмитрий Кашаев нравится это.
 13. stud335

  stud335 Участник

  Способ ловли:
  Фидер
  Город/Страна:
  Украина
  Михаил добрый день!
  Подскажите ловить можно любой прикормкой или только Флагман?
   
 14. Михаил Орлов

  Михаил Орлов Сильная команда - Залог успеха! Команда форума

  Только Флагман!!!
  )))))
  Нет конечно))))
  Вы ловите теми снастями с применением той прикормки которую вы выбрали для себя.

  Пы.Сы Есть конечно турниры особенно в спиннинге которые ограничивают ассортимент применяемых приманок. Но фидерная и поплавочная ловля пока до этого не дошла и вряд ли когда то придет. Хотя..... ))
   
  Дмитрий Кашаев и stud335 нравится это.
 15. Михаил Орлов

  Михаил Орлов Сильная команда - Залог успеха! Команда форума

  Регистрация на 21.09

  Фидерная ловля:
  1. Титаренко М.
  2. Зайцев А.
  3. Тутик Д.
  4. Жовтяк И.
  5. Морозов С.
  6. Завгородний Р.
  7. Норцова
  8. Кашаев
  9. Король
  10. Завдовеев
  11. Шитиков
  12. Петришак
  13. Гончарук . В.А.
  14. Масленко Владимир
  15. Шерстюк О.В.
  16. Яготин М.
  17. Стадник М.
  18. Дидур О
  19. Чергавый В
  20. Пороннік І.
  21. Орещенко И.
  22. Дорошенко В.С.
  23. Бин. К.
  24. Бибик Д.
  25. Чупрун В.
  26. Степанко В.
  27. Демченко М.
  28. Сачівко О.М.

  В фидерной дисциплине места Ограничены!!!
  35 участников ( жду поплавочников обещали подтянуться... К среде буду увеличивать количество мест в фидере если ничего не измениться до 40-45 уч. По пока все по старому)

  Спиннинговая ловля:
  1. Овчинников С.
  2. Вернадуб Д.
  3. Корниенко С.
  4. Буряк Ю.
  5. Кльопа В.
  6. Титаренко В
  7. Хорошун А.
  8. Олійник Є.


  Поплавочная ловля:
  1. Веселков Г.
  2. Мищук А. - Должен зарегистрироваться!!!
   
  Последнее редактирование: 21 сен 2018
 16. Михаил Орлов

  Михаил Орлов Сильная команда - Залог успеха! Команда форума

  Обновление на 25.09
  Фидерная ловля:
  1. Титаренко М.
  2. Зайцев А.
  3. Тутик Д.
  4. Жовтяк И.
  5. Морозов С.
  6. Завгородний Р.
  7. Норцова
  8. Кашаев
  9. Король
  10. Завдовеев
  11. Шитиков
  12. Петришак
  13. Гончарук . В.А.
  14. Масленко Владимир
  15. Шерстюк О.В.
  16. Яготин М.
  17. Стадник М.
  18. Дидур О
  19. Чергавый В
  20. Пороннік І.
  21. Орещенко И.
  22. Дорошенко В.С.
  23. Бин. К.
  24. Бибик Д.
  25. Чупрун В.
  26. Степанко В.
  27. Демченко М.
  28. Сачівко О.М.
  29. Слизенко И
  30. Жаворонков Д
  31. Усатый С.
  32. Василенко Н
  33. Майданюк К
  34. Анайко В.
  35. Тарушкин И

  Регистрация ЗАКРЫТА!!!!

  Есть места в Спиннинговой и поплавочной дисциплине


  Спиннинговая ловля:
  1. Овчинников С.
  2. Вернадуб Д.
  3. Корниенко С.
  4. Буряк Ю.
  5. Кльопа В.
  6. Титаренко В
  7. Хорошун А.
  8. Олійник Є.
  9. Школьний Б.

  Поплавочная ловля:
  1. Веселков Г.
  2. Мищук А. - Должен зарегистрироваться!!!
  3. Празницкий В.
  4. Лахтадыр Ю.
  5. Самойличенко С
  6. Товстопят Марина
  7. Проценко Анна
  8. Мартыненко Г.
   
  Последнее редактирование: 27 сен 2018
  ambuldog нравится это.
 17. Михаил Орлов

  Михаил Орлов Сильная команда - Залог успеха! Команда форума

  Зона соревнования фидер - от пристани до водокачки. ( Зона А и Б с чемпионата Украины).
  Зона соревнования поплавок от водокачки до недостроенной кафе ( бетонное сооружение).
  Зона соревнования спиннинг от недостроенной кафе ( бетонное сооружение) до конца пляжа и заны отдыха.

  Особенности фидерной зоны соревнований:
  - почищенные сектора. Но рекомендуем взять с собой приспособления для чистки.
  - рыба стоит на разных дистанциях от 20 до 80 метров.
  - в уловах подлещик и плотва. Иногда попадается окунь.

  Особенности поплавочной зоны соревнований:
  - почти все сектора почищены. Рекомендуем взять с собой приспособления для чистки.
  - рыба стоит около травы и на дистанции до 30м.
  - в уловах уклейка, бычки, окунь, плотва, подлещик, сом.

  Особенности спиннинговой зоны соревнований:
  - пляж с растительностью. Заход в воду разрешен!
  - часто попадается судак, окунь и некрупный жерех. В уловах начал попадаться сом от 300гр.
  - ловля не ближе 5м от соперника.
  - глубины от 0.5 до 9м.
   
 18. Евгений Рыбальченко

  Евгений Рыбальченко Новичок

  Способ ловли:
  Спининг
  Город/Страна:
  Киев
  Регестрация по спиннингу еще открыта?
   
 19. Ігор Сергієнко

  Ігор Сергієнко Новичок

  Город/Страна:
  Черкаси/Україна
  Доброї ночі! Чи буде збільшення мість у фідерній дисципліні) Не встиг записатися. Візьміть фідеріста новачка в сімю
   
 20. Михаил Орлов

  Михаил Орлов Сильная команда - Залог успеха! Команда форума

  Регистрация открыта по спиннингу и по поплавку.
   

Поделиться этой страницей