Рибальські Ігри 2018 - Центр

Тема в разделе "Рыболовные игры 2018!", создана пользователем Михаил Орлов, 12 сен 2018.

 1. Михаил Орлов

  Михаил Орлов Сильная команда - Залог успеха! Команда форума

  рыболовные игры_центр.jpg

  Рибальські ігри ФЛАГМАН 2018 - Центр

  Положення про проведення змагань Рибальські Ігри Флагман 2018.
  Головний організатор компанія Flagman
  ЧАС І МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ:

  Захід проходить протягом одного дня.
  Змагання за 3-ма напрямками рибної ловлі:
  - Фідерна ловля;
  - Поплавокова ловля;
  - Спінінгова ловля.
  Учасники змагаються тільки в особистому заліку.
  Центральний регіон – Дніпропетровська обл.
  Місце проведення – с Новоселівка вул.Зарічна 17. OstrovRiverClub.


  День змагань
  6:00 - жеребкування, оголошення правил участі та вхід до секторів;
  7:00 - початок змагання;
  14:00 - фініш (зважування, підведення підсумків);
  15-00 - нагородження переможців.

  Правила та обмеження:

  До участі в змаганнях допускаються учасники, які за віком не молодше 16 років. Учасники зобов'язані:
  • виконувати вимоги поведінки на водоймах, правил змагань і даного положення, морально-етичні норми поведінки в суспільстві;
  • беззаперечно дотримуватися розпоряджень і вказівок суддів;
  • при погіршенні здоров'я терміново поставити до відома суддю.
  • дотримуватися Правил проведення змагань.

  До участі в змаганнях допускаються учасники, які підтвердили свою участь в змаганнях не пізніше, ніж за 3 доби до початку турніру. Допускаються не зареєструвалися попередньо учасники, але тільки при наявності вільних секторів.

  Витрати:
  Вартість участі в заході Рибальські ігри 2018 – 250грн.
  Подарок від компанії Flagman, харчування, чай, кава та багато іншого.

  РЕЄСТРАЦІЯ і УЧАСТЬ:
  До участі в змаганнях допускаються всі бажаючі віком від 16 років при наявності іменний картки знижок клієнта мережі магазинів Флагман незалежно від місця проживання. Обов'язковою умовою для реєстрації є збіг номера картки та ПІБ на кого вона зареєстрована з ПІБ кандидата на участь.
  В одному етапі максимальну кількість учасників регулюється організаторами в регіоні.

  Заявка на участь подається в магазинах Флагман на касі:

  - ПІБ дата народження
  - контактний телефонe-mail
  - вид лову
  - Регіон в якому бере участь учасник
  - обовязково !!! номер особистої картки мережі магазинів ФЛАГМАН.

  Дані про реєстрацію відображаються на форумі компанії. (Оновлюється кожні 24 години)
   
  Последнее редактирование: 12 сен 2018
 2. Михаил Орлов

  Михаил Орлов Сильная команда - Залог успеха! Команда форума

  Правила проведення.


  РЕЄСТРАЦІЯ УЛОВУ УЧАСНИКІВ

  У залік йде вся спіймана риба. За спійману рибу нараховуються бали з розрахунку 1 грам - 1 бал. У залік йде вся спіймана риба незалежно від виду за умови, що риба не була забагрена (гачки розташовані в районі голови) до вимірювання приймається вся спіймана риба не залежно від довжини. після зважування риба відпускається назад у водойму. До зважування риба повинна знаходиться в просторому садку (для фідерістов і поплавочников) або в просторій ємності (для спінінгістів).
  Спінінгові відбіркові змагання проходять в 2 етапи з проміжним фінішем і пережебкуванням місць для старту в другому турі.
  Переможець визначається за сумою місць, зайнятих в двох етапах. Фідерні і попловоні змагання проводяться в 1 етап. Перемагає спортсмен, який набрав найбільшу кількість балів. Сектор лову спортсмена близбко 10 метрів шириною. (Може змінюватися в залежності від умов лову)
  За результатами відбіркових змагань визначаються переможці 1,2,3 місце які нагороджуються цінними призами. всі учасники змагань отримують пам'ятні призи.


  РЕГЛАМЕНТ І ПРАВИЛА ПО ВИДІВ ЛОВУ:


  Спінінг

  Регламент.
  6:00 - жеребкування, оголошення правил участі, пересування до секторів
  7:00 - старт 1 туру.
  10:00 - фініш 1 туру
  10:00 - 10:30 перерва
  10:30 - старт 2 туру
  13:30 - фініш 2 туру
  13:30 - 14:30 підрахунки результатів, визначення переможців та призерів
  15.00 - Нагородження переможців

  Правила та обмеження

  До участі в змаганнях допускаються учасники, які за віком не молодше 16 років.

  Учасники зобов'язані:
  • виконувати вимоги поведінки на водоймах, правил змагань і даного положення, морально-етичних норм поведінки в суспільстві;
  • беззаперечно дотримуватися розпоряджень і вказівок суддів;
  • при погіршенні здоров'я терміново поставити до відома суддю.
  • дотримуватися Правил проведення змагань.
  Змагання проводяться в 2 тури по 3:00.

  До заліку приймається вся спіймана риба незалежно від виду за умови, що риба не була забагрена (гачки порушені біля голови), приймається вся спіймана риба незалежно від довжини, після виміру ваги риба відпускається назад у водойму.
  За грам виловленої риби нараховується 1 бал. Переможець вважається за сумою місць в двох турах. Місце в турі визначається за сумою балів.
  Переможці визначаються за найменшою сумою місць зайнятих в кожному турі. Учасник з найменшої суми місць посідає перше місце. Наприклад, учасник із загальною сумою місць «3 + 3 = 6» займає більш низьке місце, ніж учасник з загальною сумою місць «2 + 1 = 3».
  Учасник, не спіймав рибу в турі, займає місце, що дорівнює загальному числу учасників + 1. Наприклад: кількість учасників 75, учасник, не спіймав рибу в турі, займає 76 місце. Підрахунок результатів в турі - чиста довжина риби, яку зловив учасник.
  Кожен учасник змагань в кожному турі і старті міняє зони та сектора лову згідно жеребкування. Вільним є сектор, в якому немає іншого зареєстрованого учасника. У разі наявності в секторі рибальського спорядження і відсутності самого учасника, такий сектор вважається вільним. Перехід зі свого сектора у вільний сектор (або перехід через чужий сектор) - учасник повинен обійти сектор за відміткою номера сектора.
  Обов'язкове використання засобів для зберігання риби - Садок, Ємність не менше 5 літрів.
  Забороняється: - Металеві садки, Кукани та інші травмуючі рибу пристосування для зберігання.
  До виміру приймаються всі види риби. Розмір залікової риби не лімітований, оскільки після вимірювання вся риба відпускається у водойму. Результат заноситься в протокол та засвідчується підписами суддів і спортсмена, який зловив рибу. До виміру приймається тільки жива риба. Риба, спіймана в момент фінішного пострілу, вважається зарахованою, якщо на момент пострілу вона знаходиться в руках спортсмена, в підсак або на березі.
  Дозволяється використання тільки штучних приманок. Для лову на м'які приманки дозволяється застосовувати гачки з вантажем, закріпленим жорстко або шарнірно, або ж без відвантаження.
  Дозволяється розташовувати вантаж на волосіні, або на окремому повідку. Принади можуть бути оснащені не більш як трьома одинарними, подвійними або потрійними гачками. Заборонено переміщення по зоні лову і перехід із сектора в сектор з рибою, перед переходом, або переміщенням учасник при наявності спійманої риби повинен сповістити суддю для проведення вимірювання. Під час лову учасникам заборонено наближатися один до одного ближче ніж на 3 метри, обмінюватися снастями, приманками, приймати і передавати речі, обмінюватися або передавати рибу один одному. До заліку приймається риба, спіймана учасником особисто. При необхідності допомоги учасник повідомляє суддю. Заборонено вживання алкогольних напоїв і перебування в зоні лову в нетверезому стані.
  Учасники, які порушують правила змагань, отримують попередження. При наявності грубих порушень - дискваліфікація і анулювання результату учасника.

  Головний суддя заходи: _________________________________________  Фідер:

  Регламент:
  6:00 - жеребкування, оголошення правил участі, пересування до секторів
  7:00 - вхід до секторів підготовка місць лову
  9-00 - старт
  14:00 - фініш
  15:00 - нагородження переможців

  Зона лову учасника - 10м
  Ловля риби спортсменом здійснюється одним вудилищем, оснащеним одним повідцем з одинарним гачком. Кількість запасних оснащених вудилищ не обмежується. Довжина повідця і матеріал - не обмежується.
  Дозволяється використовувати будь-які види монтажу снасті з умовою обов'язкової присутності наживки на гачку. Будь-які інші предмети на гачку, крім наживки використовувати заборонено. Гачок з насадкою під час закиду знаходиться поза годівниці. Гачок - тільки одинарний, будь-якої форми і розміру, допускається використання гачків з пружинкою.
  Обмеження по прикорму та наживки - відсутні.
  Забороняються приманки і наживки, що містять живу або мертву рибу, а також ікру риб, яйця мурашок, наркотичні і одурманюючі речовини (конопля дозволена).
  Дозволяється використання атрактантів, ароматизаторів, барвників.
  При виведенні риби, в воду заходити не можна. Ніжки платформ або крісел повинні бути встановлені по урізання води.
  У разі заплутування снастей при виведенні риби або занедбаності зі снастями учасників сусідніх секторів "потерпілі" мають право вимагати попередження винуватцю. Риба, спіймана в таких обставинах до заліку, не приймається.
  Учасникам змагань дається час на підготовку снастей і приманки / наживки з моменту входу в свій сектор.
  До заліку приймається риба, дозволена до вилову, спіймана і заведена в підсак до сигналу «Фініш». Умисне багріння риби заборонено.
  Підсачування риби здійснюється тільки в межах власного сектору.
  Для зберігання риби використовуються садки розміром не менше 50 см в діаметрі і 2 м довжини, які по можливості повинні бути максимально занурені у воду. Використання інших засобів для збереження улову забороняється. Спортсмен, який пред'являє до зважування покалічену рибу, піддається санкціям.
  Кукани заборонені до використання.
  Під час змагань учаснику забороняється приймати будь-які речі або будь-яку допомогу від інших учасників, не учасник, суддів. Вихід з сектора спортсмена здійснюється тільки з дозволу суді, в момент виходу снасть повинна знаходитися на суші.
  Знаходитися не учасникам (гостям) в секторах забороняється, а також забороняється переміщення учасників за межами своїх секторів без дозволу судді. Забороняється куріння в секторах і знаходження в нетверезому стані.
  Забороняється голосно розмовляти, викрикувати, відволікати інших учасників змагань.
  Головний суддя Фідер: ________________________


  Поплавок

  Регламент.

  6:00 - жеребкування, оголошення правил участі, пересування до секторів
  7:00 - вхід до секторів підготовка місць лову
  9-00 старт
  13.00 - фініш
  15:00 - нагородження переможців


  Зона лову учасника -10м
  Підрахунок результатів - чиста вага риби. 1гр - 1 бал.
  Довжина садка не менше 2.5м
  Ловля риби відбувається любим поплавчаним оснащенням (штекер, болонська,
  махові вудка, матчева вудка)
  При виведенні риби, в воду заходити не можна. Ніжки платформ або крісел повинні бути встановлені по урізання води.

  До зважування приймаються всі види риби, спіймані на дозволену наживку. Розмір риби не лімітується. Зважування: після сигналу про закінчення змагань спортсмени залишаються в своїх секторах, а риба в саду. Судді зважують рибу в кожному секторі окремо. Результат заноситься в протокол та підтверджується підписами суддів і спортсмена, піймавши рибу. Спіймана і зважена риба негайно відпускається у водойму. До зважування приймається тільки жива риба. Вихід з сектора ловлі, винос риби з сектора ловлі до зважування карається дискваліфікацією. Виходити з сетора лову можна тільки після зважування улову.

  Кількість прикормки і наживки - необмежено

  Забороняються приманки і наживки, що містять живу або мертву рибу, а також ікру риб, яйця мурашок, наркотичні і одурманюючі речовини (конопля дозволена).
  Дозволяється використання атрактантів, ароматизаторів, барвників.
  У разі заплутування снастей при виведенні риби або занедбаності зі снастями учасників сусідніх секторів "потерпілі" мають право вимагати попередження винуватцю. Риба, спіймана в таких обставинах до заліку, не приймається.
  Учасникам змагань дається 2:00 години на підготовку снастей і приманки / наживки з моменту входу в свій сектор.
  Підсачіванія риби здійснюється тільки в межах власного сектору.
  Кукани заборонені до використання.
  Під час змагань учаснику забороняється приймати будь-які речі або будь-яку допомогу від інших учасників, не учасник, суддів.

  Знаходитися не учасникам (гостям) в секторах забороняється, а також забороняється переміщення учасників за межами своїх секторів без дозволу судді
  Забороняється голосно розмовляти, викрикувати, відволікати інших учасників змагань.

  Головний суддя: ________________________________
   
  Последнее редактирование: 13 сен 2018
 3. Михаил Орлов

  Михаил Орлов Сильная команда - Залог успеха! Команда форума

  Доброго времени суток.
  Список зарегистрированных участников будет опубликован в понедельник- вторник 17-18 Сентября.
   
 4. rubalkys

  rubalkys Новичок

  Способ ловли:
  Фидер
  Город/Страна:
  Днепр
  Как может список быть опубликован, если еще не началась регистрация?
   
 5. Михаил Орлов

  Михаил Орлов Сильная команда - Залог успеха! Команда форума

  Регистрация началась. Добро пожаловать в наши магазины для регистрации на Рыболовные игры 2018
   
 6. Котик Денис

  Котик Денис Участник

  Список участников!!!
  1 Товпик Павел Николаевич
  2 Кайдаш Илья Ростиславович
  3 Громовой Владимир Владимирович
  4 Гирняк Петр Игоревич
  5 Малый Александр Сергеевич
   
 7. puzlik

  puzlik Участник

  Способ ловли:
  Фидер
  Город/Страна:
  Днепропетровск
  Запишите меня.
  Бондарь Сергей Владимирович
  Фидер
   
 8. Станислав99

  Станислав99 Новичок

  Способ ловли:
  Фидер
  Город/Страна:
  Днепр/Украина
  Кайстря Станислав Вячеславович
  Днепр
  Без Карты участие возможно ?
   
 9. Котик Денис

  Котик Денис Участник

  Можно приехать в магазин получить карту и зарегистрироваться.Эта процедура не займет много времени.
  С уважением
   
 10. Михаил Орлов

  Михаил Орлов Сильная команда - Залог успеха! Команда форума

  Место проведения:
  Отельно развлекательный комплекс Остров.
  Находиться в живописном место на реке Самара.
  Большая стоянка для авто. Детские площадки для детей. Ровная береговая линия для комфортной ловли и проведение соревнований.
  Питание после соревнований в ресторане комплекса.
  В сумму взноса входит:
  - пребывание на територии комплекса.
  - рыбалка на територии комплекса.
  - праздничный обед.
  А так же множество подарков и призов.
  Каждому участнику подарок от компании Flagman
   
 11. Агеенко Игорь

  Агеенко Игорь Активный участник

  Способ ловли:
  Фидер
  Город/Страна:
  Днепропетровск
  Таранов Алик - поплавок!! ;)
   
 12. борисенко виталий

  борисенко виталий Новичок

  Способ ловли:
  Фидер
  Город/Страна:
  днепр украина
  борисенко виталий
  фидер
   
 13. Артур Пирожков

  Артур Пирожков Новичок

  Город/Страна:
  Днепропетровск, Украина
  Белослудцев Алексей спиннинг
   
 14. Агеенко Игорь

  Агеенко Игорь Активный участник

  Способ ловли:
  Фидер
  Город/Страна:
  Днепропетровск
  Сорока Богдан
  Левчук Олег
  Перепелица Роман
   
 15. Maksimus

  Maksimus Новичок

  Способ ловли:
  Спининг
  Город/Страна:
  Украина
  будет ли доставка автобусом, для тех у кого нет машины, а маршрутка первая из центра выезжает в 5.40???
   
 16. Котик Денис

  Котик Денис Участник

  Добрый день!Доставки не будет.Есть два варианта,или кто-то возьмет в свою машину у кого есть свободное место или мы перенесем начало с 6:00 на 7:00.Чтобы все успели доехать.

  С уважением
   
 17. puzlik

  puzlik Участник

  Способ ловли:
  Фидер
  Город/Страна:
  Днепропетровск
  Добавьте пожалуйста !
  Дмитрий Пономаренко -Фидер
   
 18. Михаил Орлов

  Михаил Орлов Сильная команда - Залог успеха! Команда форума

  Он в магазин когда подойдет на регистрацию?
   
 19. Котик Денис

  Котик Денис Участник

  Список участников!!!

  Фидер


  1. Кайдаш Илья Ростиславович
  2. Громовой Владимир Владимирович
  3. Гирняк Петр Игоревич
  4. Малый Александр Сергеевич
  5. Сорока Богдан Евгенивич
  6. Левчук Олег Павлович
  7. Новичек Артем Михайлович
  8. Логинов Игорь Львович
  9. Алексеев Александр Сергеевич
  10. Антонцев Сергей Станиславович
  11. Спичак Алексей Васильевич
  12. Омельченко Владислав Андреевич
  13. Днепровский Дмитрий Сергеевич
  14. Решетняк Михаил Вячеславович
  15. Пономаренко Дмитрий (должен зарегистрироваться)
  16. Борисенко Виталий
  17. Бондарь Сергей (должен зарегистрироваться)
  18. Перепелица Роман (должен зарегистрироваться)

  Поплавок

  1. Товпик Павел Николаевич
  2. Таранов Александр Юрьевич
  3. Фоменко Игорь Владимирович

  Спиннинг


  1. Тищенко Максим
  2. Белослудцев Алексей (должен зарегистрироваться)

   
 20. Maksimus

  Maksimus Новичок

  Способ ловли:
  Спининг
  Город/Страна:
  Украина
  Думаю с такой проблемой я не один столкнулся. Было бы проще регистрацию на 7,00 перенести, что бы все успели прибыть вовремя.
   

Поделиться этой страницей