новые серии кврповиков от карп про

Тема в разделе "КАРП-фишинг", создана пользователем ivan_lubitel, 5 мар 2017.

  1. synthcarp

    synthcarp Новичок

    Способ ловли:
    Фидер
    Город/Страна:
    Івано-Франківськ
    Маркер спод і робоче вудлище з різними тестами. Спод має 5lb. Робоче 3.5 lb
     
  2. semperit

    semperit Активный участник

    Способ ловли:
    Фидер
    Город/Страна:
    Житомир
    Це я розумію, але "...Двухчастная конструкция максимально сохраняет прочность и другие свойства бланков, поэтому они не только прекрасно гасят рывки трофейных экземпляров, но и обладают необходимой прочностью для того чтобы в случае необходимости форсировать вываживание." віднесено до всіх вудлищ (так само, як і попередній перед цитатою повністю тотожний до всіх вудлищ текст). Виходить, крім того самого тесту вони геть нічим не відрізняються і лише гасять ривки риби. То я й питаю самого себе, навіщо мені купляти всі три вудлища, якщо треба тільки взяти одне з потрібним мені тестом і буде воно виконувати однаково всі функції робочого, сподового та маркерного вудлища? Чи може не все так є в дійсності, як запевняє мене в тому абсолютно однаковий текстовий супровід до цих вудлищ?
     
  3. synthcarp

    synthcarp Новичок

    Способ ловли:
    Фидер
    Город/Страна:
    Івано-Франківськ
    Щойно всі три зібрав і катушки поставив. Ну відчувається що сподове вудлище саме дубове. Жорсткіше. Маркер і робоче майже однакові. Тільки в маркера вершинка ніжніша трохи.
     
  4. bual7

    bual7 Новичок

    Способ ловли:
    Фидер, Спининг, Карп
    Город/Страна:
    Украина
    А если сравнить дкарп с тоуросом какие у них отличия?Плюсы минусы дальность заброса,а то я уже запутался с выбором.
     
  5. ivan_lubitel

    ivan_lubitel Участник

    Способ ловли:
    Карп
    Город/Страна:
    Європа
    думаю по дальности выиграет декарп ( если не сравнивать с сферос).
     

Поделиться этой страницей