Другий етап - FLAGMAN FEEDER MASTERS Kiev

Тема в разделе "Flagman Feeder Masters", создана пользователем A. Strashnyi, 2 авг 2016.

 1. A. Strashnyi

  A. Strashnyi Активный участник

  Город/Страна:
  Киев, Украина
  «ЗАТВЕРДЖУЮ»
  Голова громадської організації
  «Професійна фідерна ліга»
  ________________О.О. Страшний  Положення про проведення турніру
  FLAGMAN FEEDER MASTERS Kiev 2016


  1. Мета і завдання
  1.1. Популяризація культури спортивної ловлі риби фідером.
  1.2. Підвищення спортивної майстерності українських спортсменів, вдосконалення техніки володіння сучасними риболовними снастями.
  1.3. Визначення переможців та призерів змагань в особистому та командному заліках.
  2. Місце і час проведення
  2.1. Змагання проводяться в період з 01 по 04 вересня 2016 року в місті Києві на набережній р. Дніпро (вниз по течії від Пішохідного мосту).
  3. Статус і характер змагань
  3.1. Змагання є неприбутковими та проводяться під егідою громадської організації «Професійна фідерна ліга», згідно даного Положення, Правил проведення змагань, Положення про порядок зважування та визначення переможців змагання FLAGMAN FEEDER MASTERS.
  3.2. Залік особисто-командний. Склад команди – 2 спортсмени, тренер, запасний спортсмен або помічник.
  3.3. Сума реєстраційного внеску складає 1000 (тисяча) гривень з команди. Всі зібрані кошти витрачаються на технічне та суддівське забезпечення, спортивні нагороди. У випадку, якщо після покриття організаційних витрат залишаються грошові кошти, то такі кошти доповнюють призовий фонд та розподіляються Організатором між переможцями турніру.
  4. Учасники
  4.1. До участі у змаганнях допускаються спортсмени та команди, що подали заявку за встановленою формою про участь та участь яких підтверджена Організатором.
  4.2 Учасники зобов’язані:
  - дотримуватись Правил проведення змагань, даного Положення;
  - бути екіпірованими для участі в змаганнях відповідно до вимог Організатора;
  - дотримуватись розпоряджень і вказівок суддів.
  4.3 Учасники змагань несуть повну відповідальність за наслідки, до яких можуть привести порушення ними Правил проведення змагань, даного Положення.
  5. Організатори. Суддівство
  5.1. Змагання проводяться під егідою громадської організації «Професійна фідерна ліга» та за генерального спонсорства ТМ «Флагман».
  5.2. Безпосереднє проведення та суддівство здійснюється Суддівською колегією згідно Правил проведення змагань, даного Положення, Положення про порядок зважування та визначення переможців змагання FLAGMAN FEEDER MASTERS.
  5.3. Судді здійснюють контроль за діями учасників, ведуть протоколи змагань, проводять зважування та нагородження.
  5.4 Нагляд за роботою суддів здійснює Головний суддя змагань. Головний суддя змагань та чисельний склад Суддівської колегії визначається Організатором.
  6. Регламент змагань
  6.1. Довільне тренування до 16:00 (01 вересня, четвер);
  6.2. Довільне тренування до 16:00 (02 вересня, п’ятниця);
  6.3. Перший тур змагань (03 вересня, субота);
  06:00 – 07:00 - урочисте відкриття змагань, жеребкування;
  07:00- 07:30 - перенесення обладнання до секторів;
  07:30 - вхід у зону змагань, підготовка обладнання;
  09:00 – попередній закорм;
  09:10 - старт першого туру;
  14:10 - фініш першого туру;
  14:10 – 16:00 – зважування, підведення підсумків першого туру змагань.

  6.4. Другий тур змагань (04 вересня, неділя );
  06:00 – 07:00 – жеребкування;
  07:00- 07:30 - перенесення обладнання до секторів;
  07:30 - вхід у зону змагань, підготовка обладнання;
  09:00 – попередній закорм;
  09:10 - старт другого туру;
  14:10 - фініш другого туру;
  14:10 – 16:00 – зважування, підведення підсумків змагань, нагородження переможців.

  7. Спонсори

  7.1.
  Генеральний спонсор – ТМ «Флагман».
  8. Нагородний фонд
  8.1. Загальний нагородний фонд турніру FLAGMAN FEEDER MASTERS Kiev складає 25 000 гривень
  (двадцять п’ять тисяч гривень), включаючи цінні подарунки від Генерального спонсора.
  9. Заключні положення
  9.1. З опублікуванням даного Положення відкривається реєстрація на змагання на офіційній сторінці генерального спонсора за посиланням:http://flagman.kiev.ua/qr/registration.php
  9.2. До реєстрації допускається 25 команд, які першими подали встановленої форми заявки.
  9.3. До участі допускаються команди, які першими подали встановленої форми заявки, виконали вимоги Організатора щодо участі та сплатили вступний внесок.
  9.4. Організатор залишає за собою право допуску до участі у змаганнях поза реєстрацією десяти команд.
  9.5. Організатор залишає за собою право змінювати Регламент проведення змагань, розмір нагородного фонду, умови участі команд у змаганнях.
  10. Штрафні санкції
  1
  0.1. До спортсменів, які порушують Правила проведення змагань за рішенням Суддівської колегії можуть застосовуватися, передбачені Правилами санкції.
  10.2. Зняття зі змагань спортсмена тягне за собою і зняття зі змагань команди. При цьому, реєстраційні внески не повертаються.
  10.3. Кожен учасник/команда має право подати протест до Суддівської колегії, попередньо сплативши суму грошових коштів, що дорівнює розміру реєстраційного внеску до Суддівської колегії. Рішення щодо протесту та його задоволення приймається шляхом відкритого голосування членів Суддівської колегії. У випадку задоволення протесту сума грошових коштів, що дорівнює розміру реєстраційного внеску, повертається заявнику.
   
  DenVN нравится это.
 2. shurich

  shurich Новичок

  Способ ловли:
  Фидер
  Город/Страна:
  Харьков
  Думаю, к концу сезона все подустали уже от информации о замесах, длине поводков, номеров крючков и т.п. Поэтому хочу буквально в паре предложений описать свои впечатления о втором этапе ФФМ.

  Основное – как, КАК, ну как?! мы будем ловить на Набережной. Это была первая мысль, средняя мысль и последняя мысль, сопровождающая все три дня... Меня поймут ребята с регионов, не имеющих водоемов с таким течением. Я где-то глубоко внутри по-доброму завидую пацанам, чье детство прошло на реках – этот опыт не сравним ни с чем. А ми же ж маємо те, що маємо [​IMG]

  За один день (тренировка) нужно было научиться кидать кормушками по 100-120 грамм, при этом попадать в одну точку и попытаться не обрываться при каждом вываживании. Это первые соревнования, на которых в пучине Днепра из-за ракушки осталось неимоверное количество поводков.

  [​IMG]

  В один тренировочный день мы с Виталиком попытались отработать несколько прикормочных составов. В тур же вышли с самым результативным по итогу дня, состоящим из микса прикормок серии Flagman Gold+ликвиды. Выступали без мелкого мотыля, мы просто не смогли нигде достать его [​IMG] Поэтому червяк был у нас везде в двойных порциях, благо, что днепровская рыбка к нему неравнодушна.
  Кстати, очень пригодились нам с напарником удилища Flagman SHERMAN PRO FEEDER Heavy 3,60 m. Мечут кормушку 100 грамм по свинцу легко и непринужденно. Наконец-то нашли место, где смогли по полной погонять их и в хвост и в гриву.

  В отличие от Украинки, на втором этапе никаких новых удивительных рыб встречено не было [​IMG] Синца то мы уже в лицо знаем. Преобладала крупная густера и плотва. И лещи были, у некоторых [​IMG]

  Результатами выступления в целом довольны. Домой снова привезли кубки и медали. Хочу заметить, обалденные кубки и медали, у меня так точно украшение коллекции [​IMG]
  [​IMG]

  Миша, спасибо что был с нами, твоя помощь неоценима.

  [​IMG]

  Спасибо компании Флагман за этот турнир. Организация обоих этапов на высоком уровне. Не ошибусь, если выражу мысль многих – Ждем финал [​IMG]

  Поздравляю всех участников, призеров и победителей!

  [​IMG]

  Спасибо компании Флагман еще раз, за то, что поддерживаете наш регион и нашу команду в частности.
   
  Michael нравится это.
 3. Павлюк Сергей

  Павлюк Сергей Участник

  Способ ловли:
  Спининг
  Город/Страна:
  Украина киев

Поделиться этой страницей