Де можна замовити послуги репетитора з англійської?

Тема в разделе "Флуд/оффтоп/а поговорить", создана пользователем Раиса52, 26 май 2024.

  1. Раиса52

    Раиса52 Участник

    Город/Страна:
    Украина
    Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, де можна замовити послуги репетитора з англійської мови для дорослого, який хоче покращити розмовні навички? Які критерії важливо враховувати при виборі репетитора, щоб навчання було ефективним?
     
  2. 4fortegroup

    4fortegroup Участник

    Способ ловли:
    Карп
    Город/Страна:
    Украина
    Я б рекомендував шукати репетитора, який має сертифікати міжнародного рівня, такі як CELTA чи TESOL, і досвід роботи з дорослими. Важливо також звернути увагу на відгуки інших учнів і методики, які використовує репетитор для покращення розмовних навичок.
     
  3. Раиса52

    Раиса52 Участник

    Город/Страна:
    Украина
    Я не так давно знайшов репетитора через онлайн-платформу і дуже задоволений. Головне, щоб у репетитора був хороший відгук від інших учнів та він міг пристосувати навчання до ваших потреб.
     
  4. 4fortegroup

    4fortegroup Участник

    Способ ловли:
    Карп
    Город/Страна:
    Украина
    Коли виникла потреба в покращенні моїх знань з англійської мови для роботи, я звернувся до компанії «BUKI School» https://bukischool.com.ua/courses/anhliiska-mova На їхньому сайті швидко знайшов досвідченого репетитора, який повністю відповідав моїм вимогам.
    Вражений високим рівнем професіоналізму та підготовки викладача. Заняття проходять цікаво та ефективно, що дозволило мені досягти відчутних результатів у короткий термін. Рекомендую звертатися до цього сайту всім, хто шукає якісне навчання.
    [​IMG]
     

Поделиться этой страницей