Бойлы и Pop-ups Carp PRO

Тема в разделе "КАРП-фишинг", создана пользователем PPMAzov, 5 июл 2016.

  1. nikro

    nikro Активный участник

    Способ ловли:
    Фидер
    Город/Страна:
    Украина, Днепропетровск
    если ловишь с раннего утра то есть еще какой то способ активировать (акцентировать) кроме как подождать когда припечет?
     
  2. Макс Carp Pro

    Макс Carp Pro Administrator Команда форума

    Способ ловли:
    Фидер, Спининг, Карп
    Город/Страна:
    Киев, Украина
    Ловить можно с момента покупки, просто после солнца - запах усилится в разы
     
    nikro нравится это.
  3. nikro

    nikro Активный участник

    Способ ловли:
    Фидер
    Город/Страна:
    Украина, Днепропетровск
    спасибо огромное
     
  4. nikro

    nikro Активный участник

    Способ ловли:
    Фидер
    Город/Страна:
    Украина, Днепропетровск
    знаете.... было бы неплохо если бы карп про разработали изготовление насадочного бойла с диаметром хотя бы 12мм а если б 10мм то вабще было бы прекрасно.
     
  5. Макс Carp Pro

    Макс Carp Pro Administrator Команда форума

    Способ ловли:
    Фидер, Спининг, Карп
    Город/Страна:
    Киев, Украина
    пожалуйста
     
  6. Макс Carp Pro

    Макс Carp Pro Administrator Команда форума

    Способ ловли:
    Фидер, Спининг, Карп
    Город/Страна:
    Киев, Украина
    Спасибо. Прислушаемся. Мнение потребителя очень важно для нашей компании.
     
  7. nikro

    nikro Активный участник

    Способ ловли:
    Фидер
    Город/Страна:
    Украина, Днепропетровск
    будем с нетерпением ожидать
     
  8. Игорь Фенс

    Игорь Фенс Участник

    Способ ловли:
    Фидер, Спининг, Карп
    Город/Страна:
    Каменка
    Вопрос не совсем по бойлам) Почему в этом году нету пелетса карп про меджек клауд? Слива в прошлом году отработала по карпу и ракам отлично.
     
  9. andriynavr

    andriynavr Новичок

    Способ ловли:
    Фидер, Спининг, Карп, Безмотылка
    Город/Страна:
    Lviv/Ukraine
    Бойли від Carp Pro суттєво дешевші від бойлів іноземних брендів. Гадаю що причина в інгрідієнтах. Якщо умовно взяти що для рибалки треба 0.5кг бойлів іноземних (нехай dynamite або sonubaits), то скільки бойлів бренду Carp Pro потрібно для отримання такої ж по якості кількості корму?
    Поясню що маю на увазі детальніше на прикладі сублімованого корму для риб (акваріумних):
    дешевший корм (гранули, пеллетси, пластівці) містить меншу кількість білку (скажімо, 20%) а дорожчий корм містить вже 40-50%% білку.
    Дякую
     
  10. Макс Carp Pro

    Макс Carp Pro Administrator Команда форума

    Способ ловли:
    Фидер, Спининг, Карп
    Город/Страна:
    Киев, Украина
    Вітаю. Якщо це було питання, то пояснюю: до собівартості входить:
    вартість логістики (розмитнення + доставка)
    заробіток посередників (дилери)
    вартість інгрідієнтів.
    Для однієї риболовної сесії кожний риблка витрачає разну кількість цих саміх бойлів. Але запевняю Вас, що навіть в умовах СПОРТИВНИХ ЗМАГАНЬ прихильники та фахівці компанії, в тому числі і я у 2016 році займали призові місця (використовуючи виключно бойли CARP PRO) з кількістю не більшої ніж при використанні бойлів іноземних виробників.
    Щодо концентрації корисних елементів (за Вашим постом - напряму означає якість), то повірте це не завжди краще.

    За кожне своє слово відповідаю.
    З повагою
     
    andrey26091974 и andriynavr нравится это.
  11. andriynavr

    andriynavr Новичок

    Способ ловли:
    Фидер, Спининг, Карп, Безмотылка
    Город/Страна:
    Lviv/Ukraine
    Дякую за відповідь. Ви правильно зрозуміли питання тому все зрозуміло.
    Водойми де проводяться змагання перенасичені рибою. Чи доводилось вам тестувати роботу бойлів Carp Pro в водоймах з середньою кількістю риби в порівнянні з відомими брендами?
    (Питаю тому що в магазині Флагман консультант сказав що штучна кукурудза pop-up від Carp Pro проти такої ж від Enterprise Tackle це як запорожець і мерседес)
    Карпфішинг я для себе відкрив нещодавно, хочу розібратись де правда а де маркетингю. Суть не в ціні а в тому щоб робити правильний вибір
     
    Игорь Фенс нравится это.
  12. Leva83

    Leva83 Участник

    Способ ловли:
    Карп
    Город/Страна:
    Киев/Украина
    Вечер добрый.
    Не знаю конечно как Enterprise Tackle - не пользовался, но кукуруза от Carp Pro (желтая), совместно с растворимым бойлом (кукуруза) или ананас у меня в этом году работала даже на водоемах где рыбы почти нет. Для понимания (кто с Киева) поймут:
    1. Озеро "крючок" в селе Крюковчина - 2 рыбалки по 6-7 часов, итог Карп 5,5кг, карп 3,5 кг, 8 кг.
    2. Рыбхоз по Житомирской трассе - 1 рыбалка 5 часов - Карп 5 кг, 2 карпа по 2,5 кг
    3. Озеро красное первое - 2 7 часовых рыбалки - на каждой брал амура 4,5 и 5 кг,
    Кормил растворимыми бойлами Carp Pro, которые в большой пачке (не помню как называются) + спод мик и пелец 4 и 6 мм. правда Carpio
     
    andriynavr нравится это.
  13. Макс Carp Pro

    Макс Carp Pro Administrator Команда форума

    Способ ловли:
    Фидер, Спининг, Карп
    Город/Страна:
    Киев, Украина
    Щоб поставити крапкі на і: починав я свою карпову кар'єру на "Умовномих" диких водоймах ( "Ошитки", "Нептун" - дуже багато води більше 200 ГА в кожному і дуже небагато риби), так от саме тоді (ще не було в продажу Ентарпайзу ,а може й були та в мене не було) я використовув для насадки звичайні коркові, ризові (без запаху) та поролонові (EVA) кульки NO NAME і для себе зробив висновок - що піймати можливо на все (навіть на гудзик/ сушений ломтик ананасу з супермаркету/5 зерен кукурузи на волосі/3 шт 20 мм бойлів ), головне бути впевненому, що я правильно відмаркерився, Це ГОЛОВНЕ!!!, що не помилився (коли спостерігав за виходами з води) і обрав саме ЙОГО ТРОПУ, і хоча би раз на добу він там проходить. Так маркером треба працювати не 10 хвилин, а стільки скільки потрібно. Збирати інфу додатково - від місцевих (і тд). Наприклад мій рекорд маркеріння на змаганнях (2014 р с. Жовте Дніпропетровска обл) склав 6 ГОДИН. Так 6 годин я не ловив рибу. 2 Рази судді робили обхід і зважували у рибалок улови. Я не ловив, я маркерився. Закінчив змагання по загальній вазі виловленої риби 1-им з відривом +88 кг від другого місця (Ліричний відступ)))).
    Якщо на дикому водоймі не приділити увагу знаходження та переміщення карпа, то не допоможе навіть тактика "зміни рельєфу дна з допомогою корма". А коли на тропі у Вашого Трофея бути знаходитись кукуруза від CARP PRO, Enterprise Tackle, чи ще якогось виробника - запевняю Вас, карп не знає англійської мови і не зможе прочитиати етикетку, а підкориться своєму природньому інстинкту - ВСМОКТАТИ, спробувати гортанними зубами, і виплюнути через жабрену кришку зайве що не сподобалось.
    Так що робіть висновки.
    Якось так) може трохи розмазано але чесно) З повагою
     
    Misha, Vadimon, andriynavr и ещё 1-му нравится это.
  14. andriynavr

    andriynavr Новичок

    Способ ловли:
    Фидер, Спининг, Карп, Безмотылка
    Город/Страна:
    Lviv/Ukraine
    Ще раз дякую за вичерпну відповідь
     
  15. Макс Carp Pro

    Макс Carp Pro Administrator Команда форума

    Способ ловли:
    Фидер, Спининг, Карп
    Город/Страна:
    Киев, Украина
    Будь ласка.
     
  16. andriynavr

    andriynavr Новичок

    Способ ловли:
    Фидер, Спининг, Карп, Безмотылка
    Город/Страна:
    Lviv/Ukraine
    Який термін зберігання бойлів і поп-апів в заводській закритій упаковці?
    Поланую закупитись на наступний сезон під час найближчого розпродажу.
     
  17. Макс Carp Pro

    Макс Carp Pro Administrator Команда форума

    Способ ловли:
    Фидер, Спининг, Карп
    Город/Страна:
    Киев, Украина
    Щодо поп-апів - то не менше року. А от бойлі - то не рекомендував би, ми намагаємось робити більш натуральний продукт з найменшим вмістом консерванту.
     
    andriynavr нравится это.
  18. Ігор Рибак

    Ігор Рибак Новичок

    Способ ловли:
    Карп
    Город/Страна:
    хмельницкий
    на лето какая прикормочная программа подойдет, водоем дикий?
     
  19. Макс Carp Pro

    Макс Carp Pro Administrator Команда форума

    Способ ловли:
    Фидер, Спининг, Карп
    Город/Страна:
    Киев, Украина
    Какой месяц ?
     
  20. Ігор Рибак

    Ігор Рибак Новичок

    Способ ловли:
    Карп
    Город/Страна:
    хмельницкий
    липень,серпень,вересень якщо можна.
     

Поделиться этой страницей