Жіночий одяг українського виробника

Тема в разделе "Барахолка", создана пользователем 4fortegroup, 16 фев 2023.

  1. 4fortegroup

    4fortegroup Активный участник

    Способ ловли:
    Карп
    Город/Страна:
    Украина
    Привіт всім! Вирішив трохи оновити гардероб дружині, але поки не визначився з магазином. Хочу саме українського виробника, щоб підтримати вітчизняний бізнес. Порадьте надійний магазин з жіночим одягом.
     
  2. Раиса52

    Раиса52 Участник

    Город/Страна:
    Украина
    Я обожнюю одяг саме українського виробника, в нас шиють одяг навіть краще ніж в деяких закордонних брендах, а ціна значно відрізняється. Магазинів зараз дуже багато з одягом, але я знайшла для себе такий, де купую весь гардероб, і якістю дуже задоволена.
     
  3. 4fortegroup

    4fortegroup Активный участник

    Способ ловли:
    Карп
    Город/Страна:
    Украина
    В основному ми з дружиною вдягалися в офлайн магазинах, але як ви знаєте там вибір не великий, а ціни дуже високі. Тому буду дуже вдячний якщо підкажеш магазин де ти собі купуєш одяг. Також цікаво як у них з відправкою та оплатою?
     
  4. Раиса52

    Раиса52 Участник

    Город/Страна:
    Украина
    В інтернеті завжди вибір великий і ціни та правда нижчі. Плаття https://candy-style.com.ua/ua/katalog-tovarov/plat-ja/ та інший одяг, я уже стабільно купую в магазині Кенді Стайл. Вибір суконь у них надзвичайний, 1000 моделей, всі модні та якісні. Крім суконь є й інший одяг.

    Відправка часто в день замовлення, якщо сукня є в наявності, є такі що під замовлення, там потрібно зачекати декілька днів. Оплата при отримані, особливо це викликає довіру. Можна прям на почті приміряти, і якщо не підходить, що особисто в мене не траплялось, повернути.

    [​IMG]
     
  5. Gebatiha

    Gebatiha Участник

    Способ ловли:
    Спининг
    Город/Страна:
    Украина, Киев
    Де купити сукні у Чернівцях?
     
  6. bablzzzz

    bablzzzz Участник

    Способ ловли:
    Спининг
    Город/Страна:
    Киев, Украина
    Нещодавно купували ось тут сукні у Чернівцях https://gepur.com/uk/catalog/platya?page=3 для моєї жінки, зізнатися чесно, моделі приголомшливі, є з чого обрати, до того ж ціни не б'ють по кишені. Думаю, що кожна жінка тут зможе для себе підібрати класну сукнюу. На сайті можна ознайомитися з асортиментом.
     
  7. Татьяна Мирославская

    Татьяна Мирославская Участник

    Способ ловли:
    Спининг
    Город/Страна:
    Украина
    На що звернути увагу під час вибору чорного спортивного жіночого костюма?
     
  8. Дмитрий Лебедев

    Дмитрий Лебедев Участник

    Способ ловли:
    Спининг
    Город/Страна:
    Киев
    При виборі чорного спортивного жіночого костюма важливо звернути увагу на кілька ключових аспектів. По-перше, матеріал: вибирайте костюм з якісної тканини, яка забезпечує комфорт та вентиляцію під час тренувань. По-друге, зручність: костюм повинен мати оптимальну посадку, не обмежувати рухи та мати еластичний пояс. По-третє, функціональність: наявність кишень, застібок та інших практичних деталей буде перевагою. Зверніть увагу на асортимент чорних спортивних костюмів на сайті https://www.stimma.com.ua/catalog/zhenskaya_odezhda/sportivnaya_odezhda/sportivnye_kostyumy/chernyy/ Цей сайт пропонує стильні та зручні варіанти для будь-яких занять.
     
  9. Павлюк Сергей

    Павлюк Сергей Участник

    Способ ловли:
    Спининг
    Город/Страна:
    Украина киев
    На якому сайті спецодяг від виробника?
     
  10. Дмитрий Лебедев

    Дмитрий Лебедев Участник

    Способ ловли:
    Спининг
    Город/Страна:
    Киев
    На сайті ви можете знайти спецодяг Ковчег від виробника. Цей сайт пропонує широкий вибір професійного одягу, включаючи різні моделі для промисловості, будівництва та інших сфер. Рекомендую використовувати дану платформу для придбання надійного та якісного спецодягу відповідно до вашого професійного напрямку.
     

Поделиться этой страницей