З якого віку дівчинці треба проходити гінеколога?

Тема в разделе "Общая информация о клубе", создана пользователем Раиса52, 25 ноя 2023.

  1. Раиса52

    Раиса52 Участник

    Город/Страна:
    Украина
    У мене є донька. Вони проходят медичну комісію у школі. Серед переліку лікарів є й гінеколог. Дитина не хоче туди йти. Це для неї стрес. Чи обов'язково проходити гінеколога? З якого віку дівчинці треба проходити гінеколога?
     
  2. 4fortegroup

    4fortegroup Активный участник

    Способ ловли:
    Карп
    Город/Страна:
    Украина
    Важливо врахувати емоційний стан вашої дитини. Якщо вона відчуває стрес чи дискомфорт від відвідування гінеколога, можливо, варто спробувати пояснити їй, що це є стандартною процедурою для збереження її здоров'я. Зокрема, можна обговорити, чому важливо звертатися до лікаря цієї спеціальності та як це пов'язано з підтриманням загального фізичного благополуччя.
     
  3. Раиса52

    Раиса52 Участник

    Город/Страна:
    Украина
    Я з нею розмовляла. Але це для дорослої жінки не дуже приємна процедура, не говорячи вже про підлітка.
    Мені ось цікаво, чим це все обумовлене. Та з якого віку треба дитині проходити гінеколога?
     
  4. 4fortegroup

    4fortegroup Активный участник

    Способ ловли:
    Карп
    Город/Страна:
    Украина
    Щодо віку, лікарі рекомендують першу консультацію гінеколога https://mdclinics.com.ua/ua/uslugi/ginekolog-konsultaciya/ провести приблизно в 13–15 років або при настанні перших менструацій. Проте, у вашому випадку, можливо, варто порадитися із шкільним лікарем або лікарем загальної практики, щоб з'ясувати, чи можна врахувати побажання вашої доньки та чи існують альтернативні засоби без надмірного стресу.
    У рішенні щодо участі вашої доньки в гінекологічному огляді важливо враховати як її фізичне, так і емоційне здоров'я.

    [​IMG]
     
  5. Elmira

    Elmira Новичок

    Способ ловли:
    Спининг
    Город/Страна:
    Украина, Киев
    Взагалі у рекомендаціях гінекологів та акушерів вказаний вік 12-15 років, тому якщо немає ніяких проблем зі здоров'ям, думаю цей вік буде оптимальним. Якщо ви шукаєте хорошого гінеколога, раджу звернутися в клініку Веселка. Я сама тут обслуговуюся і доньку свою також вже двічі сюди приводила. Лікарі досвідчені, приємні в спілкуванні, прийом проходить в спокійній обстановці. Рекомендую!
     

Поделиться этой страницей