Хто надає ритуальні послуги?

Тема в разделе "Флуд/оффтоп/а поговорить", создана пользователем Раиса52, 27 июл 2024.

  1. Раиса52

    Раиса52 Участник

    Город/Страна:
    Украина
    Потрібна допомога у такому питанні: хто може порекомендувати надійну ритуальну службу у Києві? Бажано, щоб послуги були комплексними, включаючи організацію похорону, транспорт, священика та все інше. Чув, що є багато різних агенцій, але хотілося б почути реальні відгуки від тих, хто вже користувався їхніми послугами.
     
  2. 4fortegroup

    4fortegroup Активный участник

    Способ ловли:
    Карп
    Город/Страна:
    Украина
    Я не так давно займався організацією похорону для близької людини і можу поділитися своїм досвідом. Ми користувалися послугами ритуальної агенції "Вавілон" у Києві. У них великий спектр послуг: від перевезення тіла до організації поминальних обідів. Вони дійсно взяли на себе всі турботи, і ми могли сконцентруватися на прощанні.
     
  3. Раиса52

    Раиса52 Участник

    Город/Страна:
    Украина
    А чи могли б ви детальніше розповісти про їхні послуги? Наскільки я розумію, вони надають повний спектр послуг, але як щодо цінової політики та рівня обслуговування? Також цікавить, чи можливо замовити додаткові послуги, такі як музичний супровід чи нотаріальні послуги. Чи були якісь труднощі під час співпраці з цією агенцією?
     
  4. 4fortegroup

    4fortegroup Активный участник

    Способ ловли:
    Карп
    Город/Страна:
    Украина
    Ритуальна агенція "Вавілон" насправді дуже добре зарекомендувала себе на ринку ритуальних послуг у Києві https://vavilon-ritual.com.ua/ вони працюють вже давно, тому мають великий досвід і професійний підхід. У них є всі необхідні послуги, починаючи від стандартних трун та вінків, до організації елітних похоронів і кремації. Ціни досить гнучкі, можна підібрати варіант, який підходить саме вам.

    Окрім того, вони надають нотаріальні послуги, допомагають з оформленням спадщини, організовують музичний супровід та багато іншого. Щодо труднощів, жодних проблем під час співпраці з ними не було, все було чітко та швидко організовано.

    [​IMG]
     
  5. Раиса52

    Раиса52 Участник

    Город/Страна:
    Украина
    Маю питання до тих, хто мав досвід у цій сфері. Нещодавно стикнувся з необхідністю організувати похорон у Києві і зрозумів, що маю обмаль інформації про компанії, які надають ритуальні послуги. Хотів би почути ваші рекомендації щодо надійних агентств, які працюють професійно та оперативно.
     
  6. 4fortegroup

    4fortegroup Активный участник

    Способ ловли:
    Карп
    Город/Страна:
    Украина
    Розумію твоє хвилювання, це дійсно важлива і делікатна тема. Можу порадити звернутися до похоронного бюро Велес. Вони вже багато років на ринку і зарекомендували себе з кращого боку.

    У них є великий вибір товарів та ритуальних послуг у Києві https://ua.velesritual.com.ua/ таких як організація похорону, кремація, ритуальний транспорт, зал прощання, поминальні обіди та навіть благоустрій місць поховання. Маю позитивний досвід з ними, сервіс дійсно швидкий і якісний.

    [​IMG]
     

Поделиться этой страницей