Хочу купити корм для собак

Тема в разделе "Барахолка", создана пользователем 4fortegroup, 1 ноя 2023.

  1. 4fortegroup

    4fortegroup Активный участник

    Способ ловли:
    Карп
    Город/Страна:
    Украина
    Добрий день! Я шукаю місце, де можна придбати якісний корм для свого улюбленого собаки. Мій чотирилапий друг заслуговує на найкраще, тому я хочу знайти найкращий корм для нього. Маю на увазі здоровий та смачний варіант, щоб він був радий кожному прийому їжі. Буду вдячна за поради та рекомендації!
     
  2. Раиса52

    Раиса52 Участник

    Город/Страна:
    Украина
    Радий допомогти вам з вибором корму для вашого пушистого друга. Пам'ятайте, що важливо обирати корм, який відповідає потребам вашої собаки. Важливі фактори - вік, розмір, активність та специфічні потреби вашого песика. Я рекомендую звернутися до спеціалізованого магазину для тварин, де ви зможете отримати докладну консультацію та підібрати корм ідеально підходящий для вашого улюбленця.
     
  3. 4fortegroup

    4fortegroup Активный участник

    Способ ловли:
    Карп
    Город/Страна:
    Украина
    Дякую за відповідь, Петре! Але де саме я можу знайти такий магазин? Я живу в Києві, і мені важливо знати найближче місце, де я можу придбати корм для своєї собаки. Можливо, ви можете порекомендувати конкретний магазин або вказати адресу?
     
  4. Раиса52

    Раиса52 Участник

    Город/Страна:
    Украина
    Звісно! Я маю чудову рекомендацію для вас. Рекомендую відвідати сайт магазину Мастерзоо. Тут ви знайдете широкий вибір якісних кормів для собак різних порід https://masterzoo.ua/ua/catalog/sobaki/korm-dlya-sobak/ і вікових категорій. Магазин "МастерЗоо" пропонує доставку в різні регіони України, включаючи Київ. Ви зможете знайти великий вибір кормів, поради щодо вибору та інші корисні матеріали на їхньому сайті. Бажаю вам успішної покупки та задоволення вашої собаки!
    [​IMG]
     
  5. Gebatiha

    Gebatiha Участник

    Способ ловли:
    Спининг
    Город/Страна:
    Украина, Киев
    Мені потрібно придбати корм для собаки певної породи. Можете порекомендувати магазин чи бренд, що спеціалізується на якісних продуктах?
     
  6. bablzzzz

    bablzzzz Участник

    Способ ловли:
    Спининг
    Город/Страна:
    Киев, Украина
    Коли у мене закінчився корм для мого улюбленця, я вирішив замовити його онлайн, щоб уникнути необхідності бігати магазинами. Я обрав корм для тварин https://homefood.ua/ на цьому сайті, тут в наявності товари високої якості, і коли замовлення прибуло, я був приємно вражений його складом і свіжістю. Упаковка була надійно запечатана, а корм найвищого стандарту. Тепер я впевнений, що мій вихованець отримує все необхідне для здоров'я та повноцінного життя.
     
  7. Мормур

    Мормур Участник

    Способ ловли:
    Спининг
    Город/Страна:
    Украина
    Друзі, в інтернеті треба такі товари брати, бо саме там Ви зможете підібрати все необхідне для тварини. Так, товари для собак sobachka.com.ua ось тут за гарною ціною зараз у продажу є, це досить великий магазин, так що тут все необхідне Ви зможете купити.
     
  8. Masya

    Masya Участник

    Город/Страна:
    Киев
    Я как раз в поисках хорошего зоомагазина, что можете посоветовать?
     
  9. Volkis

    Volkis Участник

    Город/Страна:
    Украина
    Купить всё необходимое для своих домашних любимцев вы можете в этом магазине зоотоваров https://zvc.com.ua/ru/ Ассортимент магазина широкий и разнообразный, здесь регулярно появляются новинки и в онлайн каталоге можно легко оформить заказ на необходимый товар. В магазине очень выгодные цены и также можно получать хороший кэшбэк за покупки.
     

Поделиться этой страницей