Відпочинок у Трускавці

Тема в разделе "Общая информация о клубе", создана пользователем Татьяна Мирославская, 21 июн 2023.

  1. Татьяна Мирославская

    Татьяна Мирославская Участник

    Способ ловли:
    Спининг
    Город/Страна:
    Украина
    Коли мені знадобилося зупинитися на декілька днів у Трускавці, я провела ретельне дослідження готелів у цьому мальовничому курортному місті. Після перегляду різних варіантів я натрапила на сайт готель в Трускавці , де знайшла все, що мені потрібно було для комфортного перебування Окрім комфортного житла, готель Raymond також запропонував багато інших зручностей. Їхній ресторан пропонував смачні страви місцевої та європейської кухні, а SPA-центр дозволяв розслабитися та відновити сили. Крім того, готель мав зручне розташування, близько до головних туристичних визначних пам'яток Трускавця, що робило його ідеальним вибором для відпочинку.
     
  2. Elmira

    Elmira Новичок

    Способ ловли:
    Спининг
    Город/Страна:
    Украина, Киев
    Оо, дякую за інформацію) також хочу відпочити в Трускавці, попити водички, підлікуватися трошки)
    я також можу поділитися з вами дуже класною рекомендацією. Знаю дуже красивий готель в Карпатах, в якому вже не раз відпочивала. Готель називається Стара Правда https://starapravda.com.ua/. Впевнена, ви не пошкодуєте якщо вирішите тут відпочити. На території є багато розваг, номери затишні і дуже гарні, також в готелі є ресторан, де можна дуже смачно поїсти. Рекомендую!
     

Поделиться этой страницей