Відбори у збірну України (спінінг з човна)

Тема в разделе "Соревнования, турниры, конкурсы", создана пользователем A.Vilgytskiy, 21 июн 2018.

  1. A.Vilgytskiy

    A.Vilgytskiy Новичок

    Способ ловли:
    Спининг
    Город/Страна:
    Львів Україна
    Невеликий звіт з відборів у збірну України з лову хижої риби з човна.

    З 11.06.2018 р. по 17.06.2018 р. проводилися відбори у збірну команду України з лову хижої риби з човна,для участі у Чемпіонаті Світу, який буде проводитися в Англії.Відбори проводилися у мальовничій місцевості Дністровського каньону поблизу села Непоротове.
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG][/url] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG][/IMG]
    Зона змагань була досить велика .а на тренування було відведено всього 3 дні. У наступні 3 дні мали визначитися два найкращі екіпажі, які будуть захищати кольори України на Чемпіонаті Світу.
    Наша двійка Вільгуцький - Ривак розпочала тренування 11 червня зі знайомства з притокою Дністра річкою Калюс.Ехолот малював шикарні перепади глибин і велику кількість риби.З перших постановок ми отримали декілька злих клювань, але реалізація була нульовою.Згодом ми з"ясували причину - це був бичок!!!
    [​IMG]

    [​IMG]
    Біля невеличкої затоки я ловлю першого судака. Вимірювання показало - 43см. Незаліковий.
    [​IMG]
    Невдовзі і Олег ловить свого першого судака - 40см.А в залік йде судак від 45см.!Зміщуємося,міняємо точки,проводки робимо з глибини на міль і навпаки - а в результаті ловиться тільки незаліковий судачок.
    [​IMG][/url] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG][/IMG]
    Окунь не клював взагалі,тільки супроводжував приманку до човна. Та й розмір його не тішив...
    [​IMG]
    Під вечір прийшли на базу,повечеряли і під час спілкування з другими учасниками отримали невтішну інформацію - заліковаї риби не бачив ніхто!
    Ну нічого,ми маємо ще два дні і знайдемо залікового судака!!!З такими думками ми полягали спати.
    Другий день - нова акваторія і такі ж самі незалікові судачки.Деякі екіпажі потягалися з сомами(в залік сом не йшов) і дикими сазанами,а залікової риби знов ніхто не зловив (або зловив,но не хотів зізнаватися).
    Третій день тренувань нічого не поміняв,все той ж самий незаліковий судак,максимальний розмір якого сягавв 43см.Що робити в турі???Ця думка не давала спокою весь вечір перед першим туром.Вирішуємо ставати на робочі судакові точки з надією,що все ж таки підійде заліковий судак.
    День перший.Стартуємо в першій групі і летимо на велику косу. Глибини від 4-х і до 9 метрів,а далі звал на глибину 22-24 метри. Стаємо на першу точку і з перших забросів починаємо ловити все тих самих, незалікових...
    Міняємо точки але залікової риби немає!!!НЕМА!!!І тут я згадую пораду одного рибака, який часто рибачить в тих місцях. Він розказав де можна спробувати зловити щуку.
    - Їдемо?- питаю напарніка
    - а що,є якісь інші варіанти??? Погнали
    І ми полетіли в кінець одної протоки. А по дорозі, в цій же протоці ми побачили 2 екіпажа (майбутніх збірників).
    Прийшли на точку, глибина біля 3-х метрів,травку видно. Класичне щуче місце. Полетіло залізо у воду,я вертушкою процюю, а Олег коливалкою. І на другому забросі чую - РИБА!!!В Олега спініг в дугу,я швидко вимотав свій спінінг і підсак в вже в руці,в очікуванні...Але не судилося нам взяти ту рибу,прикрий схід. Але то таке...Головне - ми мали контакт з заліковою щукою і знаємо як її зловити. Поміняли пару точок і нарешті в мене удар,але мимо. Міняю колір коливалки і за пару забросів щука все ж таки сідає на гачок. Це був не наш день!..За метр від підсака вона передумала взнавати свою довжину на суддівській лінійці.
    Починає гриміти за горою,дехто вже блискавки бачить і ми приймаємо рішення йти ближче до бази. Тільки но ми дійшли до вихода в Дністер, як зрозуміли - перехід буде дуже "веселим". Шалений вітер підняв високу хвилю ще й дощ почався.Малим ходом пройшли під наш берег і йдемо біля самого берега. Вітер став просто скаженний і приймаємо рішення перечекати на березі негоду.
    [​IMG]
    Десь за 15 хвилин вітер ніби то трішки став менше,вирішуємо стартувати до бази. Тільки ми відійшли від берега, як почалася злива.Видимість - метрів 30, стіна води зверху,вода спереду,збоку, зі всіх боків вода!!!Але ми потихеньку догребли до бази. Було прийняти рішення достроково закінчити тур.
    На вимірюванні ми з Олегом були шоковані! Щука!!! На Дністровському каньоні треба ловити ЩУКУ!!! Не судака, а ЩУКУ!!!
    Ми це зрозуміли,але нуль в турі дуже сильно зменшував шанс на прохід у збірну.
    Ввечері виробляємо план переміщень і кардинально змінюємо робочі приманки.
    [​IMG]
    День другий. Ми стартуємо в останній групі і одразу беремо курс на одну з притоків Дністра.Прийшли на точку,декілька разів міняємо постановки, але крім одної покльовки ми нічого не заробили. Летимо назад, по дорозі зупиняемося в цікавому на наш погляд місці і на другому забросі в мене чіткий удар! Є!!! Хороша риба!!! Напарнік швидко вимотує свій спінінг і з підсаком готовий прийняти першу рибу.І ось в підсаку перших +- 70 залікових сантиметрів!
    [​IMG]
    Потрохи зміщчуючись в мене був ще один удар, але добрати рибу не вдалося. Тут все - полетіли далі!
    Зайшли в невелику затоку і за пару проводок напарнік бере щуку. А за хвилину в мене чітка покльовка і третя залікова щука поповнює запис в протоколі. Все задумане вчора приносить нам результат, тактика вибрана вірно!Лишається ще біля 3-х годин лову і ми прямуємо в чергову затоку. На жаль там нам не вдалося спокусити рибу і вирішуємо йти в бік бази, перевірити найближчий невеликий залив. І остання точка приносить ще одну залікову щуку.
    За результатами вимірювання ми посідаємо третє місце після двох турів. Є невелика надія на третій тур,якщо...Якщо зірки стануть так,як нам треба!Екіпажу Поляков - Зубков потрібна одна залікова риба в третьому турі і вони в збірній. Всього одна риба...
    Старт третього туру і ми прямуємо на точку. Погода трішки помінялася, похмуро і дме вітерець. На першій точці повне фіаско. ні одного тичка. Летимо на другу точку - така сама картина. Пропоную йти в затоку, де ми бачили лідерів. Прийшли, а вони всі там. Стаємо перед всією групою і починаємо вмовляти щуку на контакт. І він не забарився. Удар, підсічка,коротке виважування і перша щука в підсаку. Коротенький перехід і вже моя черга брати підсак в руки. Є друга! Поряд проходить екіпаж Полякова - Зубкова, питають, як справи?.
    - Є дві залікові, а у вас?
    - Ми ще покльовки не бачили...
    Наша надія здалася не такою вже й недосяжною, треба ловити далі.Переходимо в глиб затоки і стаємо недалеко від екіпажу Мацуєв - Плечун. Роблю перший закид і одразу отримую удар ,але мимо. Кажу Олегу куди кидати і він робить закид...і одразу чіпляє блешню за корчик. Підняли якір,підійшли ,відчипили блешню .злякали рибу... Переходимо правіше метрів 25 і кидаємо якір. Роблю закид, вибираю слабину і чую легенький удар.Миттева підсічка і непаганий опір на другому кінці шнура. Коротка боротьба і є третя залікова риба.Вирішуємо ще раз перейти на першу точку. Стартуємо і не пройшовши й половини шляху отримуємо звістку про закінчення відборів.Поляков - Зубков зловили залікові 48см. і закріпили за собою місце у збірній.
    На жаль, нам не вдалося цього разу попасти у склад збірної України.Ми були дуже близько, але перемогли найсильніші!
    Хочу подякувати всім екіпажам за чесну боротьбу в турах і за дружню і невимушену обстановку поза турами!!!
    Щиро вітаю екіпажи Мацуєв - Плечун і Поляков - Зубков!!! Ви - найкращі!!!
    Окрема подяка компанії ФЛАГМАН за повне матеріальне і фінансове забезпечення нашого екіпажу і за всебічну підтримку риболовного спорту України!!!
    З повагою - Олександр Вільгуцький.
    [​IMG]
    P.S.По приманках.Для судака використовували силікон. В мене найкраще працював Azura Shad 4" в кольорах моторне масло і морква і Azura Swinger 3,8" в кольорі Silver flash minnow. По щуці найкращій результат показали коливалки від Acme Little cleo 18гр. та Poonton21 Sampliora і вертушка Synhrony 4.
    Все це тягав спінінг Fenwick 762 в тесті 7 - 32гр. в парі з котушкою Daiwa Legalis LT 3000.
     

Поделиться этой страницей