Вейп

Тема в разделе "Барахолка", создана пользователем Павлюк Сергей, 31 июл 2024.

  1. Павлюк Сергей

    Павлюк Сергей Участник

    Способ ловли:
    Спининг
    Город/Страна:
    Украина киев
    Я ще жодного разу не курив Вейп, але хочу придбати, тому прошу допомоги у виборі такого гаджету
     
  2. Дмитрий Лебедев

    Дмитрий Лебедев Участник

    Способ ловли:
    Спининг
    Город/Страна:
    Киев
    Вейпінг може бути цікавим досвідом, але вибір першого пристрою та рідини може виявитися непростим завданням. Щоб почати, раджу обрати щось просте та перевірене. Наприклад, на сайті
    https://vandalvape.life є відмінні стартові набори. Я свій шлях починав зі SMOK Nord 4 – компактного, зручного в користуванні пристрою з чудовою передачею смаку. Щодо рідин, все залежить від ваших вподобань. Я віддаю перевагу солодким та десертним ароматам. Зараз часто замовляю: Vanilla Custard - кремовий ванільний десерт, Banana Nut Bread - солодкий хліб з бананом та горіхами. Експериментуйте з різними смаками, щоб знайти те, що вам до вподоби.
     
  3. Gebatiha

    Gebatiha Участник

    Способ ловли:
    Спининг
    Город/Страна:
    Украина, Киев
    Я думаю вообще на снюс перейти, что скажете?
     
  4. бунтарка

    бунтарка Участник

    Способ ловли:
    Спининг
    Город/Страна:
    Киев/Украина
    Если вы ищете качественный снюс, то рекомендую заглянуть в вейп шоп UVAPE. Здесь представлен широкий ассортимент различных видов снюса, от классических до экзотических вкусов. Тут вы сможете купить снюс https://uvape.pro/snus от известных брендов, а также получить профессиональную консультацию по выбору. Отличное обслуживание и конкурентоспособные цены делают этот магазин отличным местом для покупки снюса. Убедитесь сами, что UVAPE – это не просто магазин, а место, где можно найти все необходимое для настоящих ценителей.
     
  5. Рыбка Без Хвоста

    Рыбка Без Хвоста Участник

    Способ ловли:
    Безмотылка
    Город/Страна:
    Украина
    Як вибрати под-систему для вейпинга?
     
  6. Че Шуйкина

    Че Шуйкина Участник

    Способ ловли:
    Нахлыст
    Город/Страна:
    Украина
    Щойно отримала своє замовлення з магазину Др.Смок, купила там под-систему і враження чудові! Спочатку переживала, що буде складно звикнути до нового пристрою, але вона виявилася дуже простою у використанні. Легке заповнення картриджа, немає зайвих налаштувань — просто заповнюєш і користуєшся. Виробник пропонує кілька різних смаків рідин, і всі вони смакують. Акумулятора вистачає на довго, а пар виходить м’яким і насиченим.

    [​IMG]
     

Поделиться этой страницей