Удилища Флагман. Серия Sherman Pro

Тема в разделе "Фидер", создана пользователем Mr.Puff, 18 дек 2015.

  1. Yurii_Melnyk

    Yurii_Melnyk Участник

    Способ ловли:
    Фидер
    Город/Страна:
    Умань
    Якщо Вас, не затруднить, можете більш детально все описати? А то 'кидає" і "в'яже" класно - майже нічого не говорить. Думаю, що не мені одному буде цікаво дізнатися з якою котушкою була створена робоча пара, яка волосінь, шок лідер, кормушки і т.д. і т.п.? Якою була дистанція лову, та ваговий діапазон риб...?
     
    andrey26091974 и Busik76 нравится это.
  2. андрійЧ

    андрійЧ Участник

    Способ ловли:
    Фидер
    Город/Страна:
    ЧЕРНІВЦІ УКРАЇНА
    весь комплект-Флагман. вудилище Sherman Pro Method.катушка SQUADRON FEEDER/MATCH 40,шнур ForMax Avanger Feeder PE X4 110м 0.13мм Moss Green.прикормка халібут-метод+опариш +горох...дистанція ловлі приблизно 50 метрів.глибина від 2 до 3.5метрів.За рибалку було виловлено 1 ляща(530гр) і подуста 14шт від 250 до 400 гр
     
    Последнее редактирование: 13 июн 2016
    Yurii_Melnyk нравится это.
  3. Yurii_Melnyk

    Yurii_Melnyk Участник

    Способ ловли:
    Фидер
    Город/Страна:
    Умань
    Ну що ж, вітаю з покупкою та обкаткою) Бажаю на наступній рибалці хорошого "біг-фіша", тому що не для такої мілкої риби з'явилося на світ дане вудлище)))) Як тільки буде вдала карпова рибалка, звіт швиденько сюди, всім же цікаво як не самому половити, то хоча б розділити емоції та враження з іншими ))
     
  4. андрійЧ

    андрійЧ Участник

    Способ ловли:
    Фидер
    Город/Страна:
    ЧЕРНІВЦІ УКРАЇНА
    так ми і збиралися ка карпову рибалку,але життя вносить свої коррективи,того і змушені були ловити де вийшло.дякую за побажання і Вам трофеїв побільше.А емоцій повірте і на цій рибалці було вдосталь(рибаків зо 15 зібрав біля себе все дивилися що за вудка))) -вудилище не погане вийшло у Флагмана
     
    Последнее редактирование: 13 июн 2016
    Yurii_Melnyk нравится это.
  5. patriot

    patriot Новичок

    Способ ловли:
    Карп
    Город/Страна:
    добромиль,україна
    яка катушка найкраще пыдходить до удилища Flagman Sherman Pro 390
     
  6. patriot

    patriot Новичок

    Способ ловли:
    Карп
    Город/Страна:
    добромиль,україна
    яка катушка найкраще пыдходить до удилища Flagman Sherman Pro 390
     
  7. андрійЧ

    андрійЧ Участник

    Способ ловли:
    Фидер
    Город/Страна:
    ЧЕРНІВЦІ УКРАЇНА
    зі шпулею 5000
     
  8. Лазарь Каганович

    Лазарь Каганович Участник

    Способ ловли:
    Фидер
    Город/Страна:
    Киев
    При потряхе на удилище Шерман Про Метод, слышиться непонятный то ли хруст, то ли цокание в районе катушкодержателя.
    Появился после первой рыбалки, что это может быть?
    Уже 4 рыбалки прошел, звук не проходит
     
  9. Алексей Пашукевич

    Алексей Пашукевич Народный контроль

    Скорее всего лак, если не пройдёт ещё через пару рыбалок, обращайтесь там где покупали для обмена.
     
  10. Роман13

    Роман13 Участник

    Способ ловли:
    Фидер
    Город/Страна:
    Черкассы
    Купив таки по акції 3.9 Шерман ПРО... Побував уже на першій рибалці, кормушки 56г + корм. працював шнуром 0.14 і катушка Сквадрон 6000. Проблем не було, "хрускоту" - поки також не чув, як писали раніше. Загалом враження справляє хороше - але ще не було нормальної риби щоб поборотись. Тому враження "ВАУ" - поки не отримав....
    не відчув тої ейфорії про яку всі пишуть.... в користуванні є сквадрон 3.9 до 140 грамм, павер карбон, і сівейда лінк фідер 3.6 - те з чим порівнював.
    Чекаю наступної рибалки, продовжу випробування.
     
  11. Алексей Пашукевич

    Алексей Пашукевич Народный контроль

    сквадрон 3.9 до 140 грамм- это более карповое удилище....при борьбе с крупным карпом вы получите наслаждение от работы удилища.
     
  12. Роман13

    Роман13 Участник

    Способ ловли:
    Фидер
    Город/Страна:
    Черкассы
    о, а я без досвіду розраховував що сквадрон 3,9 до 140 (який гнеться до ручки) білш для карпа, для стояка... а шерман про(з його будовою бланку) - для течії взяв на дніпро....
    Ну що ж - будем пробувати ще.
     
  13. Yurii_Melnyk

    Yurii_Melnyk Участник

    Способ ловли:
    Фидер
    Город/Страна:
    Умань
    Доброго вечора всім! Шановні експерти та користувачі, ось вже 3 роки я освоюю флет-фідер. Пройшов його як кажуть: "Вздовж і впоперек)))" від пікера до екстра-хеві. От "доріс" я до того, що хочу придбати повний комплект який буде радувати і душу і тіло і щоб оком було мило глянути) Щоб було все по "феншую" буде і род-под і сигналізатори і т.д. і т.п. Але основне питання це вибір пари вудлищ, стою між: Sherman Pro Method Feeder 390 та SHERMAN PRO FEEDER Heavy 4,20m. На що здатне SHERMAN PRO FEEDER Heavy 4,20m я знаю і з відео і з власного досвіду. А от Sherman Pro Method Feeder 390 - для мене зараз як НЛО))) На що воно здатне, яке воно в роботі? Важко зробити вибір. Для точки опору скажу, що дистанції лову 50-100 метрів, по суті обидва варіанти підходять, а от карпуші то різними бувають, сьогодні одна водойма, завтра інша, тут 2-4 кг, а там під десяточку... Порадьте, розжуйте, буду дуже вдячним!)
     
  14. Лазарь Каганович

    Лазарь Каганович Участник

    Способ ловли:
    Фидер
    Город/Страна:
    Киев
    У меня есть эти два фидера. Чисто под стояк на карпа, амура, хорошего карася, больше нравиться Шерман Метод. Им приятно ловить как небольшую, так и крупную рыбу. Удилище хорошо отрабатывает рывки рыбы, под десяточку карпа осилит и не только.
    В понедельник, вывел карпэна на 5100, без особых проблем. Катушку использую Мантерей Элит 6000, леска Формакс Роял Каст 0.25 с шок лидером. Ваши дистанции удилищю подходят

    Шерман Про 4.20, более грубая снасть и ее имеет смысл использовать при целенаправленной ловле больших рыб, от 5-ки и выше. Соответственно, для качественного заброса его и вгрузить нужно хорошо. Использую на нем 100 гр флэты от ЕСП.
    Если ездить на водоемы, где плавают бегемоты и охотиться сугубо за ними, то однозначно 4.20.
    Если нужно более универсальное фидерное удилище, то Шерман Метод. Тем более он тоже способен преодолеть значительные трудности (мне так кажется;-) )
     
  15. Yurii_Melnyk

    Yurii_Melnyk Участник

    Способ ловли:
    Фидер
    Город/Страна:
    Умань
    Дякую, за обширну відповідь!)
     
  16. Роман13

    Роман13 Участник

    Способ ловли:
    Фидер
    Город/Страна:
    Черкассы
    Доброго дня!
    таке питання - якщо поставити вершинку 6 унцій(з 4.2) на фідер 3.9???
    чи краще не ризикувати?
     
  17. Maxxx

    Maxxx Активный участник

    Город/Страна:
    Черкассы
    Поставить можна, а смысл?
     
  18. Роман13

    Роман13 Участник

    Способ ловли:
    Фидер
    Город/Страна:
    Черкассы
    отримати при довжині вудилища 3,9 - значно більший тест
     
  19. Maxxx

    Maxxx Активный участник

    Город/Страна:
    Черкассы
    Тест удилища не имеет ни какого отношения к тесту квивертипов. Поставь вершинку хоть 10 унций, тест удилища при этом не изменится.
     
  20. Alexandr32

    Alexandr32 Новичок

    Город/Страна:
    Украина,Харьков
    Шерман Метод 3,9 до 80гр.,как насчет кастинговых свойств удилища?Бросает удилище 80-100м?И если сравнить например с Шерман Про 3,9 до 130гр. в контексте флет-фидерной рыбалки какое удилище лучше подойдет для дистанций до 100м.?Шерман Про 3,9 до 130гр трусил в магазине,понравилось,показалось весьма собранным и при нагрузке равномерно включается,знать-бы как оно кинет 45гр. или 60гр. престон-флет,может есть у кого такой опыт?
     

Поделиться этой страницей