Товары для рукоделия и шитья

Тема в разделе "Флуд/оффтоп/а поговорить", создана пользователем megamega, 12 мар 2024.

  1. megamega

    megamega Участник

    Способ ловли:
    Спининг
    Город/Страна:
    Киев
    Кто может мне подсказать, где лучше всего заказвать товары для рукоделия и шитья: ткани, фурнитуру и так далее. Накидайте хороших сайтов с недорогими товарами. Спасибо.
     
  2. Рыбка Без Хвоста

    Рыбка Без Хвоста Участник

    Способ ловли:
    Безмотылка
    Город/Страна:
    Украина
    О, я знаю, где вам можно найти хорошую ткань и фурнитуру - есть такой магазин Текстиль Контакт https://tk.ua/ru/catalog/vse-tkani/vorotniki-dovyazy.html Тут я заказываю все необходимое для того, чтобы шить одежду и разные вещи для себя и детей. Можете глянуть на этом сайте все, что вам надо для работы - точно найдется и еще и цены нормальные будут. Это самый выгодный магазин такого плана.
     
  3. Пан Моллюск

    Пан Моллюск Участник

    Способ ловли:
    Спининг
    Город/Страна:
    Украина
    Моя жена любит шить и часто по интернету заказывает все необходимое
     
  4. ilonna

    ilonna Участник

    Способ ловли:
    Спининг
    Город/Страна:
    Україна, Київ
    Я мрію про ідеальну весільну сукню, яку хочу створити самостійно або замовити у дизайнера. Проблема в тому, що я не знаю, де можна знайти якісну та унікальну тканину для моєї майбутньої сукні. Хочеться чогось особливого, можливо, навіть ексклюзивного. Можливо, хтось з вас стикався з подібним пошуком і може порекомендувати місця або сайти, де є великий вибір тканин, придатних для весільного вбрання?
     
  5. бунтарка

    бунтарка Участник

    Способ ловли:
    Спининг
    Город/Страна:
    Киев/Украина
    Ваше бажання створити унікальну весільну сукню - це чудова ідея, і я з радістю допоможу вам у цьому пошуку. По-перше, вибір тканини - це надзвичайно важливий крок, адже саме вона задає тон і стиль вашій сукні. Щоб купити тканину для плаття https://wed-style.com.ua/ua/shop/ , яка б відповідала всім вашим очікуванням, я настійно рекомендую відвідати сайт, на якому ви знайдете широкий асортимент тканин, від класичних шовкових та мереживних до більш сучасних і ексклюзивних матеріалів. Особливо вражає їхня колекція елітних тканин, які зроблять вашу сукню по-справжньому неповторною. Також не забудьте звернути увагу на розділ аксесуарів, адже правильно підібрані деталі здатні перетворити будь-яке плаття. Важливо, що сайт пропонує не тільки широкий вибір, але й зручний сервіс замовлення. Якщо у вас виникнуть запитання або потрібна допомога у виборі, їхня команда консультантів завжди до ваших послуг.
     
  6. Мормур

    Мормур Участник

    Способ ловли:
    Спининг
    Город/Страна:
    Украина
    Мені здається, що в інтернеті Вам буде простіше і дешевше такі товари брати, так що дивіться, що там пропонують. Взагалі, скажу Вам, що все для шиття оптом https://www.gudzik.kiev.ua/ua/shvejnue-prinadlezhnosti/ тут є - моя дружина для роботи тут робить закупівлі і якістю дуже задоволена.
     

Поделиться этой страницей