Схуднення, де замовити меню?

Тема в разделе "Флуд/оффтоп/а поговорить", создана пользователем здоровый, 20 июн 2023.

  1. здоровый

    здоровый Участник

    Способ ловли:
    Спининг
    Город/Страна:
    Киев/Украина
    Мені потрібна ваша допомога. Я дуже багато часу проводжу перед комп'ютером, і в результаті набрав зайві кілограми. Я хотів би знайти компанію, яка запропонує мені готове меню для схуднення. Мені це дуже важливо, адже самостійно я не завжди можу правильно планувати свої прийоми їжі. Чи можете ви порекомендувати якусь компанію або сервіс, де я зможу знайти таке меню?
     
  2. ilonna

    ilonna Участник

    Способ ловли:
    Спининг
    Город/Страна:
    Україна, Київ
    Я теж шукав компанію, яка могла б запропонувати мені готове меню для схуднення. Є прекрасна компанія, яка спеціалізується на здоровому харчуванні та розробляють індивідуальні програми харчування, враховуючи потреби і цілі кожного клієнта. Що мені сподобалося найбільше – це великий вибір страв і регулярне оновлення меню.
     
  3. бунтарка

    бунтарка Участник

    Способ ловли:
    Спининг
    Город/Страна:
    Киев/Украина
    Я вже багато років займаюся розробкою здорового харчування, і радий вам порекомендувати сайт, на цьому сайті ви знайдете відмінне меню для схуднення чоловіків, що відповідає принципам дієти "стіл №5" https://foodexhub.com.ua/stil-5-harchuvannya-dlya-cholovikiv . Ця дієта рекомендована для підтримання здоров'я шлунково-кишкового тракту та контролювання ваги. У меню використовуються низькокалорійні страви з багатими на фібри та білки продуктами. Вам не доведеться хвилюватися про планування харчування, оскільки сайт пропонує готові раціони на кожен день.
     

Поделиться этой страницей