Ремонт iPhone 11

Тема в разделе "Флуд/оффтоп/а поговорить", создана пользователем Annyshka, 13 сен 2024 в 23:03.

  1. Annyshka

    Annyshka Участник

    Способ ловли:
    Спининг
    Город/Страна:
    Чернигов
    Привіт усім! Потрібна порада щодо ремонту iPhone 11 у Києві. У мого телефону перестав працювати екран, не реагує на дотики. Хочу знайти надійний сервіс, де зможуть швидко та якісно все полагодити, бажано з гарантією на роботу. Чув, що зараз важко знайти оригінальні запчастини для ремонту, тому трохи хвилююся. Можливо, хтось знає перевірене місце?
     
  2. Raisa

    Raisa Участник

    Способ ловли:
    Спининг
    Город/Страна:
    Киев
    Привіт! Можу порекомендувати сервісний центр Apple Lab у Києві https://app-lab.com.ua/iphone/11/ – у них понад 8 років досвіду роботи з технікою Apple, включно з iPhone 11. Вони проводять детальну безкоштовну діагностику та використовують як оригінальні запчастини, так і сертифіковані аналоги, що дозволяє вибрати варіант відповідно до бюджету. Якщо хочеш заощадити, вони також пропонують якісні китайські копії запчастин від надійних виробників. Apple Lab надає гарантію на всі види робіт до 12 місяців, а після ремонту гаджет виглядає як новий, без видимих слідів втручання. Якщо ти не можеш особисто віднести телефон, вони приймають пристрої через Нову пошту.
     
  3. Annyshka

    Annyshka Участник

    Способ ловли:
    Спининг
    Город/Страна:
    Чернигов
    Дякую за оперативність, обов'язково скористаюся вашою порадою.
     

Поделиться этой страницей