Порадьте службу що перевозить померлих по Україні

Тема в разделе "Флуд/оффтоп/а поговорить", создана пользователем Раиса52, 3 мар 2023.

  1. Раиса52

    Раиса52 Активный участник

    Город/Страна:
    Украина
    Привіт всім! Мій брат трагічно загинув на заробітках в Одесі, і тепер його треба перевезти для поховання до Черкас. Порадьте ритуальну службу, що займається таким перевезенням, бажано, щоб не дуже дорого брала за свої послуги.
     
  2. 4fortegroup

    4fortegroup Активный участник

    Способ ловли:
    Карп
    Город/Страна:
    Украина
    Я тобі дуже співчуваю! Ситуація справді не проста, але моя знайома так перевозила свого чоловіка з Києва, який трагічно загинув на будівництві. Якщо хочеш, можу в неї детально дізнатись в яку ритуальну службу вона зверталась.
     
  3. Раиса52

    Раиса52 Активный участник

    Город/Страна:
    Украина
    Звичайно буду дуже вдячна, якщо ти дізнаєшся у знайомої про ритуальну службу, що займається такими перевезеннями. Сам розумієш, з такими справами зволікати не можна, брата потрібно поховати на його рідній землі.
     
  4. 4fortegroup

    4fortegroup Активный участник

    Способ ловли:
    Карп
    Город/Страна:
    Украина
    Моя знайома зверталася до цілодобової ритуальної служби "ПП Прядко", які займаються перевезенням померлих по Україні https://www.prjadko.kiev.ua/ua/blog/595-perevezennia-pomerlykh-po-ukraini.html на вигідних умовах.

    Вартість перевезення померлих Україною складає 16 грн/1 км і залежить від виду ритуального транспорту, та напряму доставлення труни з тілом. Перевезення тіла здійснюється цілодобово, тому не потрібно буде довго чекати та можна буде заздалегідь запланувати поховання.

    [​IMG]
     

Поделиться этой страницей