Коронарографія що це таке?

Тема в разделе "Флуд/оффтоп/а поговорить", создана пользователем 4fortegroup, 24 окт 2024 в 14:32.

  1. 4fortegroup

    4fortegroup Активный участник

    Способ ловли:
    Карп
    Город/Страна:
    Украина
    Доброго дня! Мені призначили коронарографію для перевірки стану судин серця. Хотів би дізнатися, чи хтось проходив цю процедуру? Як вона проходить: чи потрібно залишатися в лікарні після неї, і наскільки це болісно? Також цікавить, чи варто хвилюватися щодо можливих ускладнень. Якщо у когось був досвід, поділіться, будь ласка!
     
  2. Раиса52

    Раиса52 Активный участник

    Город/Страна:
    Украина
    Мені робили коронарографію кілька місяців тому. Процедура не довга, але після неї доведеться кілька годин провести в лікарні для спостереження. Щодо болю — було тільки легке неприємне відчуття. Не варто хвилюватися, головне, довіряй лікарю.
     
  3. 4fortegroup

    4fortegroup Активный участник

    Способ ловли:
    Карп
    Город/Страна:
    Украина
    Доброго дня! Так, це не боляче, більше схоже на дискомфорт. Зазвичай після процедури можна йти додому того ж дня, але іноді залишають на ніч для контролю. Щодо ускладнень — вони рідкісні, але кожен випадок індивідуальний, тому краще поговорити з кардіологом.
     
  4. Раиса52

    Раиса52 Активный участник

    Город/Страна:
    Украина
    Моя коронарографія пройшла без проблем, і я вдячний сайту Добробут https://dobrobut.com/ua/services/c-koronarografia-2 за те, що заздалегідь прочитав там всю інформацію.
    Коли мені призначили процедуру, взагалі не знав, з чого почати і чого очікувати. Але на сайті все пояснено так просто, що навіть ускладнювати нічого не треба. Плюс, дуже зручно, що можна одразу записатися на прийом, обрати час і день. Окрема вдячність спеціалістам клініки за надану допомогу. Сервіс реально на висоті!
    [​IMG]
     

Поделиться этой страницей