Киевский рыбоохранный патруль

Тема в разделе "СМИ", создана пользователем Михаил Орлов, 19 фев 2018.

  1. Михаил Орлов

    Михаил Орлов Сильная команда - Залог успеха! Команда форума

    Несколько лет назад началась одна из самых важных реформ нашего государства.
    В Киевском рыбоохранном патруле прошли очень большие изменения.
    Уволили старых патрульных и их руководство. Взяли совершенно новых работников.

    Постараюсь с Февраля выставлять информацию по работе Киевского рыбоохранного патруля.

    Пы.Сы. Как только заработают рыбоохранные патрули в других регионах буду делиться информацией и с других областей.
     
  2. Михаил Орлов

    Михаил Орлов Сильная команда - Залог успеха! Команда форума

    Немного отчетов с прошлого.....


    Задуха на столичному озері «Позняки»!!!

    22 січня 2018 року працівниками #Рибоохороннийпатруль Київщини, разом з представниками Інституту рибного господарства НААН та Іхтіопатологічної лабораторії, при огляді вкритого кригою оз. Позняки, що у Дарницькому районі м. Києва, була виявлена промоїна, де спостерігається значна концентрація риби. Дослідженням встановлено, вміст розчиненого у воді кисню, при температурі + 2 ºС, значно нижче гранично-допустимої концентрації (0,5 мг/л), що свідчить про явище задухи.
    З даного місця відібрано проби води для проведення досліджень на базі Інституту рибного господарства НААН.
    Також, про подію було повідомлено всі компетентні інстанції, зокрема Екологічну інспекцію в м.Києві, Національну поліцію, Київську міську державну адміністрацію...
    На даний час, Київським рибоохоронним патрулем, у межах повноважень, вживаються заходи щодо ліквідації негативних наслідків, зокрема, рибоохоронним патрулем здійснюється цілодобове реагування на подібні повідомлення, задля запобігання незаконного вилучення водних біоресурсів місцевим населенням!

    [​IMG]
    [​IMG]
     
  3. Михаил Орлов

    Михаил Орлов Сильная команда - Залог успеха! Команда форума

    «ТЕТЕРІВ - КОЛИСКОВА КИЇВСЬКОГО ВДСХ»

    Гирло річки Тетерів є «найбільш ласим шматочком» для рибалок-любителів та професійних браконьєрів, мабуть, на всьому Київському водосховищі. Природа розпорядилася так, що це місце багате кормовою базою, тож завжди рибне. Також, воно недоступне для сіток користувачів (промисловиків). Це шматочок незайманої, невинно чистої природи, де водні біоресурси мають всі необхідні сприятливі умови. Але, на жаль, не всі знають, що р. Тетерів є забороненою ділянкою для будь-якої рибогосподарської діяльності ПРОТЯГОМ ВСЬОГО РОКУ! Дана заборона регламентується пунктом 4.13. затверджених Правил любительського і спортивного рибальства (http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/z0269-99). Крім того, на р. Тетерів знаходиться зимувальна яма (https://goo.gl/pecP5V)!
    Заборонена акваторія знаходиться у межах сіл Пилява, Богдани, Ритні, Любидва, Лапутьки, Вишгородського району та Горностайпіль, Іванківського району. Площа становить 72,2 км2, протяжність - 31,3 км.
    Незважаючи на заборону, недобросовісні рибалки й надалі продовжують масово «окуповувати» водойму та рибалити на забороненій ділянці, порушуючи закон. Деякі навіть наважуються грубо порушувати Правила, проводячи вилов риби забороненим методом багріння, або, навіть, сітками, наносячи непоправної шкоди природі.
    З початку 2018 року на р. Тетерів Київський рибоохоронний патруль зафіксував 87 порушень Правил рибальства за ч.3 ст.85 КУпАП та склав 8 протоколів на громадян за грубе порушення за ч.4 ст.85 КУпАП (https://goo.gl/NM5T2R ). Серед них було задокументовано 4 громадян-спільників, які, використовуючи сітку, незаконно виловили 33,5 кг риби!
    Загалом, за 20 днів у порушників було вилучено 46,2 кг незаконно добутої риби, 6 од. сіток та колюче знаряддя лову «драч». Загальна сума завданих збитків становить 8 517 грн. У багатьох випадках, завдяки оперативності Київського рибоохоронного патруля, збитків вдалося уникнути, так як громадяни були задокументовані до того, як вони встигли би виловити риби.
    Також, за даний період, було виявлено та вилучено 4 сітки, власників яких встановити не вдалося. Складено Акти вилучення безхазяйного майна. Жива риба випущена до водойми, а та, яка мала ознаки обвічкування (8 кг) - здана до рибоприймального пункту.
    Мізерна сума штрафу не стримує порушників. Але ніякі підняття суми штрафів за порушення рибоохоронного законодавства не вирішать дану проблему. Проблема вирішиться лише тоді, коли зміниться свідомість громадян, коли кожний порушник усвідомить, який злочин він здійснює перед природою.
    Київський рибоохоронний патруль працює у посиленому режимі та здійснює контроль за дотриманням Правил рибальства як на забороненій ділянці гирла р. Тетерів, так і на інших водоймах Київщини. Рибоохоронці розповсюджують портативний “Довідник рибалки”, проводять роз’яснювальну роботу щодо Правил рибальства та залучають небайдужих активістів.
    Пам’ятайте - діти копіюють вчинки дорослих! Тож давайте показувати гідний приклад для наслідування, а саме любити, поважати природу та не порушувати закону! Адже в гіршому випадку, у спадок нашим нащадкам ми передамо лише рибу на малюнках!!!

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  4. Михаил Орлов

    Михаил Орлов Сильная команда - Залог успеха! Команда форума

    26.01.2018 під час проведення рибоохоронних заходів інспектором#Рибоохороннийпатруль Київщини на Київському вдсх в районі с.Лютіж затримано гр.Д, який за допомогою 6 сіток незаконно виловив рибу: плітка - 19 шт, судак - 2 шт, окунь - 3 шт, щука - 1 шт, загальною вагою 12 кг, завдані збитки рибному господарству склали 3026 грн. На порушника складено адмін протокол за грубе порушення правил рибальства, відповідальність за яке передбачено ч.4 ст.85 КУПАП, знаряддя лову та риба вилучені! Матеріали будуть направлені до суду!
    По переду вихідні та чудова погода!
    Усім бажаю НХНЛ та будьте обережні на кризі!
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  5. Михаил Орлов

    Михаил Орлов Сильная команда - Залог успеха! Команда форума

    На КВХ врятовано ЧЕРВОНОКНИЖНЕ СТЕРЛЯДКО !!!

    27.01.2018 під час рибоохоронних заходів на Київському вдсх в районі с.Лебедівка інспектором #Рибоохороннийпатруль Київщини виявлено та знято з лову 4 сітки з рибою: судак-12 кг, плітка-6 кг, білизна-2 кг.
    Крім того, в одній із сіток виявлено ПРІСНОВОДНУ СТЕРЛЯДЬ!!!, яку випущено в живому стані у природне середовище!
    Для довідки: Сте́рлядь (Acipenser ruthenus) — представник роду Осетер (Acipenser) з родини осетрових. Стерлядь — єдина з осетрових живе у прісних водах. Занесена до Червоної Книги України (1994), МСОП, Бернської та Боннської конвенцій, CITES та до Європейського червоного списку.
    За вилов стердяді нараховуються збитки у розмірі
    48 000 грн!!!
    https://uk.m.wikipedia.org/wiki/
    Звертаюсь до усіх рибалок - у разі вилову стердяді або інших червонокнижних видів, прошу повернути живими у природнє середовище!
    Давайте бережливо ставитись до водних біоресурсів та збережемо осетрові види у наших річках!

    [​IMG]
    [​IMG]
     
  6. Михаил Орлов

    Михаил Орлов Сильная команда - Залог успеха! Команда форума

    Сьогодні, 29.01.2018, під час рибоохоронних заходів на Київському вдсх в районі села Козаровичи, інспектором #Рибоохороннийпатруль Київщини затримані троє рибалок користувача-підприємця ФОП «М», які без дозвільних документів встигли встановили під кригою 2 промислові сітки! Збитків рибному господарству вдалося уникнути!
    На кожного «горе рибалку» складено адмін протокол за ч.4 ст.85 КУпАП (грубе порушення правил рибальства), знаряддя лову, а саме сітки та снігохід «Буран» вилучено до рішення суду!
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  7. Михаил Орлов

    Михаил Орлов Сильная команда - Залог успеха! Команда форума

    ПІД КИЄВОМ, #РИБООХОРОННИЙПАТРУЛЬ КИЇВЩИНИ ЗАТРИМАВ СКУПЩИКА РИБИ З РІЧКИ ТЕТЕРІВ!

    Сьогодні, 03.02.2018, відпрацьовуючи оперативну інформацію щодо скуповування в районі сіл Горностайпіль та Сухолуччя незаконно виловленої риби, зокрема у річці Тетерів, де заборонено будь-яке рибальство, рейдовою групою #Рибоохороннийпатруль Київщини, спільно з патрульною поліцією Вишгородського ВП в районі села Нові Петрівці Вишгородського району, було зупинено підозрюваний автомобіль “Citroen”.
    Як виявилось, житель міста Вишневе, в спеціально обладнаному автомобілі перевозив понад 100 кг риби, серед яких щука, лин, карась, окунь та плітка!
    На порушника складено адмін протокол за ч.1 ст.88-1 КУпАП, рибу вилучено та здано до рибоприймального пункту до рішення суду!
    https://www.facebook.com/100007081504237/videos/2066399826939381/

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  8. Михаил Орлов

    Михаил Орлов Сильная команда - Залог успеха! Команда форума

    #Рибоохороннийпатруль Київщини затримав чергових «ТЕТЕРІВСЬКИХ БРАКОНЬЄРІВ»!!!

    У продовження теми щодо затримання в районі с. Нові Петрівці 03.02.2018 скупщика риби з річки Тетерів https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2066476970265000&id=100007081504237, сьогодні Рибоохоронним патрулем в районі сіл Горностайпіль та Страхолісся, в прибережній зоні гирла річки Тетерів затримані троє місцевих жителів, які за допомогою двох сіток незаконно виловили рибу: Щука - 15 шт, Лин - 30 шт, Лящ - 10 шт, завдані збитки склали понад 10 000 грн.
    За попередньою інформацією, це лише виконавці «брудної роботи, так звані раби» і працюють на місцевих «сірих кардиналів», зокрема колишніх інспекторів рибоохорони, які намагаються залишатись в тіні!
    На кожного із порушників складено адмін.протокол за ч.4 ст.85 КУпАП, сітки та риба вилучені!
    Крім того на місце події викликано слідчо-оперативну групу Вишгородського відділу поліції, складено протокол огляду місця події! Вирішується питання щодо внесення відомостей в ЄРДР за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ст.249 КК України (незаконний рибний промисел)!
    Нагадую про те, що відповідно до правил рибальства, заборонено будь-яке рибальство, зокрема любительське та промислове, від гирла річки Тетерів до села Приборськ.
    Рибоохоронний патруль спільно із Поліцією Київської області, зокрема із Вишгородським ВП працює в посиленому режимі, одночасно, у зв’язку із складною ситуацією, чекаємо опір та провокації!
    Гарного усім вечора, бережіть себе і суворо дотримуйтесь правил рибальства!

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  9. Михаил Орлов

    Михаил Орлов Сильная команда - Залог успеха! Команда форума

    #Рибоохороннийпатруль Київщини звітує за січень 2018 року!!!

    Проведено 184 рейди, в ході яких виявив 390 порушень:
    - ч.3 ст.85 КУпАП - 260 порушень;
    - ч.4 ст.85 КУпАП - 71;
    - ч.1 ст.88-1 КУпАП - 19;
    - ст.85-1 - 3;
    - Акти вилучення безхазяйного майна - 37.
    Видано та виконано 2 приписи.
    Накладено штрафів на суму 85 697 грн., з яких стягнуто 21 522 грн.
    Нараховано збитків на суму 42 228 грн., з яких сплачено 5 882 грн.
    Передано до суду для притягнення: до адміністративної відповідальності - 93 справи, до кримінальної відповідальності - 2 справи.
    Всього вилучено 561,3 кг водних біоресурсів, з яких 114 кг за Актами вилучення безхазяйного майна.
    Вилучено 181 од. заборонених знарядь лову, серед яких 51 од. за Актами вилучення безхазяйного майна.
    Затримано 9 транспортних засобів.

    [​IMG]
    [​IMG]
     
  10. Михаил Орлов

    Михаил Орлов Сильная команда - Залог успеха! Команда форума

    10 кілометрів браконьєрських сіток знищив #РибоохороннийпатрульКиївщини!!

    30 січня 2018 року рибоохоронний патруль Київщини утилізував 160 екз. сіток, загальною довжиною близько 10 кілометрів. Утилізували й інші незаконні знаряддя лову, а саме: 68 екз. “косинка”, 28 екз. “екран”, 20 екз. “ятір”, 14 екз. “павук”, 7 екз. “раколовки”, 5 екз. “топтухи”, по 4 екз. “драча” та спінінгів, оснащені “драчем”, по 2 екз. “бредень” та “ості”, а також “регель” та електровудка з акумулятором. Ще 2 екз. вилучених гумових човнів з веслами було залишено в дохід держави, шляхом їх реалізації на аукціоні.
    Заборонені знаряддя лову патрульні вилучили у порушників протягом весняно-літнього періоду 2017 року.
    Знищення заборонених знарядь лову відбувається лише після відповідного рішення суду і тільки шляхом механічного пошкодження (рубання), який на відміну від спалювання при якому виділяються токсичні продукти горіння, є екологічно безпечним!
    Наразі, ще значна кількість справ перебуває на розгляді у судах!

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  11. Михаил Орлов

    Михаил Орлов Сильная команда - Залог успеха! Команда форума

    За 2 тижні Київський рибоохоронний патруль зафіксував 199 порушень!!!

    З 1 по 15 лютого 2018 року рибоохоронний патруль Київщини виявив 184 порушення на водоймах. Загальна сума збитків становить 20 740 грн. В рамках проведених рибоохоронних заходів вилучено 81 кг незаконно виловленої риби, 56 од. “косинки”, 4 од. ручних “драгів”, та по одному “павук”, “екран” та “драч”.
    Найбільшу кількість порушень було зафіксовано на р. Тетерів, де протягом року заборонена будь-яка рибогосподарська діяльність. Складено 4 протоколи за ч.4 ст.85 КУпАП та 87 протоколів за ч.3 ст.85 КУпАП. На Канівському водосховищі – 13 протоколів за грубе порушення правил рибальства (ч.4 ст.85 КУпАП), 23 порушення за ч.3 ст.85 КУпАП та 1 протокол за ч.1 ст.85 КУпАП. На р. Супій складено протокол за ч.4 ст.85 КУпАП та 9 за ч.3 ст.85 КУпАП, на р. Малий Супій зафіксовано 8 грубих порушень. На Київському водосховищі виявлено 7 порушень - 2 грубих та 5 за ч.3 ст.85 КУпАП. Ще 6 протоколів за ч.3 ст.85 КУпАП складено на р. Роставиця.
    По 4 порушення правил рибальства (ч.3 ст.85 КУпАП) зафіксовано на р. Павлівка та на Верхньому білоцерківському водосховищі. По 2 грубих порушення виявлено на р. Росавка, на оз. Кав’як та на водоймах загального користування в с. Воронівка, Кагарлицького району та в с. Семенівка, Обухівського району. Ще по одному протоколу за ч.4 ст.85 КУпАП складено на р. Трубіж, на р. Рось та на водоймі загального користування в с. Запруддя, Рокитнянського району.
    На Косівському водосховищі було складено 2 протоколи за ч.3 ст.85 КУпАП, а по одному, за даною статтею, було складено на р. Ірпінь, на р. Кам’янка, на Веселокутському водосховищі та на водоймі загального користування в с. Мигалки, Бородянського району.
    За 15 днів було виявлено та вилучено з водойм 15 “косинок” та 9 сіток, власників яких встановити не вдалось. Складено Акти безхазяйного майна.
    В ході перевірки ринків та місць стихійної торгівлі Київський рибоохоронний патруль виявив 14 порушень за ч.1 ст. 88-1 КУпАП (реалізація водних біоресурсів без відповідних документів) та 1 за ч.1 ст.85-1 (реалізація незаконних знарядь лову). Порушення зафіксовані на столичних ринках у Дніпровському, Голосіївському, Шевченківському, Подільському та Деснянському районах. Також на ринках Київщини - у м. Вишневе, м. Боярка, с. Пісківка, Бородянського району, м. Яготин, м. Березань, смт. Іванків та на автошляху в районі с. Нові Петрівці, Вишгородського району. Зупинено продаж 283 кг незаконної риби та по одній одиниці “павук”, “екран” та “ятір”.
    Київський рибоохоронний патруль закликає бути відповідальними та дотримуватися правил рибальства. Якщо Ви стали свідком порушення правил рибальства чи збуту водних біоресурсів – прохання оперативно повідомляти на всеукраїнську безкоштовну «гарячу» лінію: 0-800- 50-52- 50 або на «гарячу» лінію Київського рибоохоронного патруля 068-642- 80-26.

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  12. Михаил Орлов

    Михаил Орлов Сильная команда - Залог успеха! Команда форума

    #Рибоохороннийпатруль Київщини затримав «павучатників» в затоці «Сосни»!!!

    Сьогодні вночі, 19.02.2018, поблизу о.Великий в р-ні м.Вишгород, в затоці «Сосни», Рибоохоронними патрульними затримано двох столичних жителів, які за допомогою сітчастого забороненого знаряддя «Павук» незаконно виловили: плітка-79шт.,судак-2шт.,рибець-1шт.,лящ-7шт., плоскирка-49шт.,синець-47шт., загальною вагою близько 40 кг. Завдані збитки рибному господарству України склали 14773 грн.
    На місце події викликано слідчо-оперативну групу Вишгородського ВП ГУНП в Київській області, вирішується питання про внесення матеріалів до ЄРДР за ст. 249 ККУ (незаконний рибний промисел). Незаконно добута риба та знаряддя лову вилучено до рішення суду.

    P.S. Цікаво те, що дрібна риба загальною вагою до 3 кг була складена в окремий пакет «для рибінспекції»... чи то, як «законний улов», чи як «хабар» можемо тільки здогадуватись!
    Але це свідчить про те, що «павучатникам» було відомо про те, що вини застосовують заборонені знаряддя лову та йшли на кримінальне правопорушення свідомо!!!

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  13. Михаил Орлов

    Михаил Орлов Сильная команда - Залог успеха! Команда форума

    Сьогодні, 20.02.2018 Інспекторами #Рибоохороннийпатруль Київщини під час рейдових заходів на Київському вдсх в районі с.Ясногородка виялено та знято з лову сітку з жилки, в яку потрапила риба судак в кількості 19 шт.
    На підставі положень ЗУ «Про тваринний світ» патрульними вжито заходів щодо збереження риби в життєдайному стані і 12 судаків повернуто живими в природнє середовище! Інша риба, а саме 7 судаків загальною вагою 6 кг здано до РПП, про що складено відповідний акт!
    [​IMG]

    [​IMG]
     
  14. Михаил Орлов

    Михаил Орлов Сильная команда - Залог успеха! Команда форума

    http://darg.gov.ua/files/10/03_22_nerest_kyiv.pdf


    ДЕРЖРИБ АГЕНТ СТВ О УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОГО АГЕНТСТВА РИБНОГО ГОСПОДАРСТВА У М. КИЄВІ ТА КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

    На виконання вимог Закону України «Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів» від 08 липня 2011 року № 3677- VI (зі змінами), наказу Державного комітету рибного господарства України від 18 березня 1999 року № 33 «Про затвердження Правил промислового рибальства в рибогосподарських водних об’єктах України», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 25 травня 1999 року за №326/3619 (зі змінами), наказу Державного комітету рибного господарства України від 15 лютого 1999 року № 19 «Про затвердження Правил любительського і спортивного рибальства та Інструкції про порядок обчислення та внесення платежів за спеціальне використання водних живих ресурсів при здійснення любительського і спортивного рибальства», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 28 квітня 1999 року за № 269/3562 (зі змінами), Плану заходів щодо підготовки і проведеня весняно- літньої нерестової заборони у 2018 році, затвердженого Головою Державного агентства рибного господарства України від 26 лютого 2018 року, з урахуванням погодження Інституту рибного господарства НААН України від 13 березня 2018 року № 173-03/18, з метою забезпечення охорони та збереження у належному стані середовища існування, шляхів міграції та місць природного відтворення водних біоресурсів (нерестовищ) у рибогосподарських водних об’єктах у районі діяльності Управління Державного агентства рибного господарства у м. Києві та Київській області (далі - Київський рибоохоронний патруль)

    НАКАЗУЮ:
    1. Встановити терміни заборони на лов (добування) водних біоресурсів (за винятком науково-дослідного лову, який проводиться за спеціальними дозволами під контролем органів рибоохорони) у весняно - літній період їх природного відтворення (нересту) у 2018 році на водних об’єктах у районі діяльності Київського рибоохоронного патруля: у всіх водосховищах і озерах з затоками, протоками, включаючи зону підтоплення — з 1 квітня по 9 червня (включно); у всіх річках та їх кореневих водах - з 1 квітня по 20 травня (включно); НАКАЗ Київ НАКАЗУЮ: # у новостворених водних об’єктах, а також у придатковій системі річок та інших водних об’єктах - з 1 квітня по 29 червня (включно). 2. Встановити терміни заборони на лов (добування) раків у весняно - літній період виношування ними ікри, личинок, першої і другої линьок у 2018 році - з 1 квітня по 13 червня та з 15 липня по 1 вересня. 3. У термін заборони на лов (добування) водних біоресурсів на рибогосподарських водоймах забороняється: 1) використання плавзасобів у визначених місцях нересту, за винятком суден зазначених у Переліку суден, яким дозволено пересування у заборонених для рибальства зонах у нерестовий період 2018 року (додаток 1); 2) проведення днопоглиблювальних, вибухових та інших робіт, добування будівельних матеріалів у місцях масового нересту водних біоресурсів; 3) здійснення підводного полювання. 4. Місця нерестовищ, на яких забороняється лов (добування) водних біоресурсів, визначити відповідно до Переліку місць (нерестовищ) у районі діяльності Київського рибоохоронного патруля, на яких забороняється лов (добування) водних біоресурсів у 2018 році (додаток 2). 5. На період заборони дозволити любительський і спортивний лов до З (трьох) кг риби за світловий день (за годину до сходу сонця та за годину від заходу сонця) однією поплавковою або донною вудкою з одним гачком і спінінгом з берегової смуги водойм і річок у місцях зазначених у Переліку місць, визначених для любительського рибальства у період весняно-літньої заборони (додаток 3). 6. Начальникам відділів рибоохоронних патрулів № 1,2,3 або особам, що їх заміщують: 1) вжити заходи щодо зняття користувачами водних біоресурсів знарядь лову з промислу та доповісти до 02 квітня 2018 року; 2) через засоби масової інформації забезпечити оповіщення населення та зацікавлених підприємств, установ і організацій, інших юридичних і фізичних осіб про терміни заборони на лов (добування) водних біоресурсів у весняно - літній період їхнього природного відтворення (нересту) у 2018 році, місця, визначені для любительського рибальства та недопущення порушення порядку придбання чи збуту водних біоресурсів; 3) посилити охорону водойм, місць нерестовищ і шляхів підходу до них плідників риб. Залучити до охорони водойм підрозділи Національної поліції України, Державної прикордонної служби України, Державну екологічну інспекцію, користувачів водних біоресурсів, громадськість, підприємства, установи, організації. Осіб, які порушують правила рибальства про заборону вилову водних біоресурсів у нерестовий період, притягувати до відповідальності згідно чинного законодавства. 7. Відділу іхтіології: 1) спільно з Інститутом рибного господарства НААН України та рибогосподарськими підприємствами організувати іхтіологічні спостереження за ходом нересту риби; 2) посилити контроль за рівневими показниками на Київському та Канівському водосховищах, а також водосховищах комплексного призначення 2 з 8. Відділу іхтіології, начальникам відділів рибоохоронних патрулів № 1,2,3 або особам, що їх заміщують щодекадно доповідати про хід нересту та подавати відповідну інформацію за належністю.
     
  15. Михаил Орлов

    Михаил Орлов Сильная команда - Залог успеха! Команда форума

Поделиться этой страницей