Які басейни краще вибрати?

Тема в разделе "Флуд/оффтоп/а поговорить", создана пользователем Раиса52, 25 авг 2024.

  1. Раиса52

    Раиса52 Участник

    Город/Страна:
    Украина
    Плануємо придбати басейн для дачі, але зовсім не розбираюся, які моделі краще вибрати. Цікавлять каркасні варіанти, бо кажуть, що вони довговічні й зручні у використанні. Але не впевнена, який розмір краще підходить для родини з двома дітьми? І чи є сенс брати басейн зі вбудованим фільтром, чи краще шукати окремо?
     
  2. 4fortegroup

    4fortegroup Активный участник

    Способ ловли:
    Карп
    Город/Страна:
    Украина
    У мене каркасний басейн вже два сезони, і я задоволений. Для сім’ї з дітьми розмір 366 см може бути трохи тіснуватим, особливо якщо діти люблять плескатися і гратись у воді. Рекомендую дивитися на моделі 457 см або більше. Щодо фільтрації, зручніше брати все в комплекті – менше мороки, і підбір обладнання вже оптимізований під сам басейн.
     
  3. Раиса52

    Раиса52 Участник

    Город/Страна:
    Украина
    Тепер точно буду шукати щось трохи більше. Мені ще цікаво, як такі басейни зимують? Чи потрібно їх розбирати, чи можна якось підготувати, щоб залишити на місці? Не хотілося б кожен рік займатися монтажем-демонтажем. І ще питання: як доглядати за водою, щоб не доводилося постійно її міняти?
     
  4. 4fortegroup

    4fortegroup Активный участник

    Способ ловли:
    Карп
    Город/Страна:
    Украина
    Для зими все залежить від моделі: деякі дійсно краще розібрати, а інші можна залишити на місці, головне – правильно законсервувати. Варто накрити басейн спеціальним тентом і додати засоби для консервації води.

    Якщо хочеш детальніше розібратися, раджу глянути каталог басейнів https://aquapolis.ua/ua/pools.html в інтернет-магазині Aquapolis є різні варіанти каркасних басейнів, фільтри та все, що потрібно для догляду. Крім того, у них є доставка по всій Україні, що теж зручно!

    [​IMG]
     

Поделиться этой страницей