Як швидко можна закрити підприємство?

Тема в разделе "Флуд/оффтоп/а поговорить", создана пользователем Раиса52, 14 окт 2024 в 11:52.

  1. Раиса52

    Раиса52 Участник

    Город/Страна:
    Украина
    Привіт! Зіткнувся з необхідністю закриття підприємства. Поділіться, хто як вирішував це питання? Чи варто займатися цим самостійно або краще відразу звертатися до юристів?
     
  2. 4fortegroup

    4fortegroup Активный участник

    Способ ловли:
    Карп
    Город/Страна:
    Украина
    Я намагався закрити підприємство самостійно, але через те, що були деякі боргові питання і юридичні нюанси, цей процес затягнувся. Зараз би, напевно, відразу звернувся до юристів, тому що вони можуть оперативно вирішити всі питання, і не треба чекати кілька місяців, як це було у мене.
     
  3. Раиса52

    Раиса52 Участник

    Город/Страна:
    Украина
    У мене була схожа ситуація, і я вирішив відразу звернутися до юристів. Це зекономило мені купу часу, оскільки фірма мала невеликі борги і деякі питання з податковою. Вони все швидко вирішили, а я зберіг нерви. Якщо у вас немає досвіду, я б рекомендував не ризикувати й залучити професіоналів.
     
  4. 4fortegroup

    4fortegroup Активный участник

    Способ ловли:
    Карп
    Город/Страна:
    Украина
    Здрастуйте форумчани, чесно кажучи, сам би ніколи не закрив підприємство https://deju.com.ua/ua/likvidaciya-pidpriyemstv/ без допомоги цієї компанії. У мене було багато питань з документами, і я навіть не знав, з чого почати. Але вони професіонали своєї справи: відповіли на всі мої питання, допомогли з оформленням усіх паперів і зробили все без зайвого стресу для мене.
    Якщо вам теж треба закрити бізнес, не витрачайте час на пошуки – звертайтеся одразу до них, на сайті знайдете всю інформацію.
    [​IMG]
     

Поделиться этой страницей