Flagman Кубок Львівської області з лову риби фідером 2019р.

Тема в разделе "Соревнования, турниры, конкурсы", создана пользователем mshyman, 24 сен 2019.

  1. mshyman

    mshyman Новичок

    Способ ловли:
    Фидер
    Город/Страна:
    Lviv
    1 Етап

    1 етеп кубку Львівської області проходив на відомому для Львівських спортсменів на Таранвиці.
    Тренування показали що середня вага риби зменшилася з попереднім роком від 60-70 грам до 30.
    На змагання зареєструвалося 11 команд, крім місцевих команд також на змагання приїхали відомі спортсмени з Івано-Франківської області, що не могло не радувати.
    1 тур показав повний провал, все що працювало на тренуваннях не працювало. Прийшлося міняти тактику в ході туру.
    Свисток і 9 вага з зоні, це провал.
    2 тур, і як завжди попадає біля мене Юра. Ну шо за фарт(((( Знаючи як він вміє товкти плотву розумію шо просто не буде.
    Але ставтовий свисток, і понеслась.
    Рибка почала прокльовуватися крупніша, і вернулася славнозвітна Тарнавицька плотва. Це почало радувати.
    5 годин пролетіли досить швидко.
    І знов результат дуже поганий. Ну нічо будемо старатися реабілітуватися на Козовій.
    Мої вітання переможцям, заслужено.



    2 Етап
    Так як 1 етап був провалений до Козової підійшли більш ретельно. Вивчення звітів по кубку Івано-Франківської області, і тренування.
    Перше своє знайомство з Козовою розпочалося з тренування в суботу за тиждень до змагань.
    Дуже цікава водойма, ловля. Немає темпу як на плотві, перезакид в 3-5 хвилин, єдиний мінус для мене був це ловля на дистанції 50+ метрів.
    Провівши тренування були зроблені певні висновки по тому де ловити і як ловити, як подавати живий компонент і коли, гачки і поводки.
    Пятниця, офіційне тренування, вже 7 ранку я на водоймі, і починають підтягуватися спорстмени з різних областей, цього разу 15 команд: Рівненська, Івано-Франківська, Тернопільська та ЛЬвівськи федерації.
    Офіційне тренування показало такий самий результат як і тренування тиждень до того. Напрацювання працюють.
    Швидко розмічаємо зони ловлі і відпочивати в готель, підвязувати повожки і замішувати корм на 1 тур.
    6 година ранку суботи, 30 чоловік жеребкуються по зонах і в бій. Мені випав сектор А6, недалеко від місця де тренувався. Швидко розкладаємся, маркеримося, дистанція 57 метрів, починається вітер. Одним слововм цікаво.
    як показало зважування 1 туру я все зробив правильно тільки деякі помилки не дали наловити більше, 3 місце в зоні, напрник 5. Досить не поганий результат, командно йдемо на 3 місці, перша трійка команд з сімома балами тільки різниця в вазі.
    2 тур, і знов ранок, жереб і їду в сектор Б13. По результатам попереднього дня в цьому секторі було зловлено в районі 1,5 кг. Розумію що мушу витиснути з сектора максимум. Маркеріння і дистанція 53 метри. Нічого в кормі не міняю як і в подачі живого компоненту.
    Старт. Перший закид в воду оснастки з поводком, і нічого. Тільки соплі на поводку. Розумію що риба є на точці. Але чомусь зарила рот. 1 година ловлі 6 риб і все. Потім сильніша покльовка і чую що там на тому кінця шнуру шось хороше, надіюся поводок і гачок витримають. Тянути сома з такої дистанції не просто але можливо.
    І з сильним вітром, доловили 5 годин. Розумію шо по кількості обловив сусіда справа, Бодю, і сусіда зліва Юру. З Богданом я був правий, кілограм різниці, а ось Юра заставив понервувати. в нього риба крупніша. Шкода, але це спорт. На тамтому краю зони змагалися Ігор Володимирович і Сергій Іванович які показали попереднього дня дуже близькі результати, догнати їх це не реально, цк їхня рибалка.
    І тут вага 3860 і 5,5 ми з Андрієм ділимо на двох.
    Напарник злітає, шкода але нічого страшного. 6 командне місце і 7 особисте в боротьбі з 30 спортменами це також результат і досить хороший для мене.
    Нагородження.
    Насамперед хотів виразити величезну вдягнічсть компнаніїї FLAGMAN в лиці Віктора Немеша за підтримку і розвиток фідерного спорту у Львівській області, за прекрасні призи для переможців і прекрасну атмосферу спортивного свята.
    Ігорю Володимировичу за прекрасні кубки для переможці двох етапів.
    Тернопільській Федерації риболовного спорту за допомогу в органзації даного дійства.
    Пєдестал переможці очолили достойніші і ліпші, нема притензій, наловивли так наловивли.
    Всім дякую за участь в наших змаганнях, дякую що приїзжаєте з інших областей, ми надзвичайно раді вас всіх бачити і змагантися.
    Всім до зустрічі в новиму спортивному сезоні і на нових водоймах.

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

    [​IMG]
    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]


     
    Последнее редактирование: 25 сен 2019

Поделиться этой страницей