Flagman force active 3.60

Тема в разделе "КАРП-фишинг", создана пользователем bogdan88, 25 апр 2017.

  1. bogdan88

    bogdan88 Новичок

    Способ ловли:
    Карп
    Город/Страна:
    Шумськ
    Хто має такі палки з трьох секцій?Напишіть будь-ласка чи можна ними кидати на дальняк і яким грузилом?а то я повісив груз 85г і таке враження, що воно вже хоче зламатись без закидання,a що буде якщо добавити "пва" стік????????
     
  2. Vertal

    Vertal Участник

    Способ ловли:
    Фидер
    Город/Страна:
    Николаев,Украина
    а что вы хоткли от бюджетной линейки?)
     
  3. bogdan88

    bogdan88 Новичок

    Способ ловли:
    Карп
    Город/Страна:
    Шумськ
    До покупки я їх в руках не тримав,а купляв в Інтернет магазині, якби було більше інфо то можливо і некупив
     
  4. Димон30

    Димон30 Новичок

    Способ ловли:
    Карп
    Город/Страна:
    Кременець
    У мене 2 секційні 3.9 .груз 120 и пва пакет кидає, но не далеко.Самий оптимальний груз 100 г кидають до 90 метрів і ніякого натяку на то що зломиться
     
  5. garrynich
    • Модератор

    garrynich Moderator Команда форума

    Способ ловли:
    Карп
    Город/Страна:
    Киев,Украина
    Дело даже не в бюджетности этих удилищ, хотя материал играет не самую последнюю роль, а в количестве секций. К сожалению, трех-секционные удилища, априори, не могут быть дальнобойными. Для более дальних забросов нужно все-таки брать двух-секционные и с высокой модульностью карбона.
     
  6. bogdan88

    bogdan88 Новичок

    Способ ловли:
    Карп
    Город/Страна:
    Шумськ
    Дякую,що допомагаєте мені розібратися в цих питаннях друзі.Я для себе зробив висновок.Треба було перед покупкою сидіти на форумах.
     
  7. bual7

    bual7 Новичок

    Способ ловли:
    Фидер, Спининг, Карп
    Город/Страна:
    Украина
    А який діаметр комля в цих вудилищах і я так поняв осилити 100 м.ним нереально,цікавить двух часник
     
  8. Димон30

    Димон30 Новичок

    Способ ловли:
    Карп
    Город/Страна:
    Кременець
    Реально, 107 метрів кинув, лєска 0.25,шоклідер плетений 0.2,груз 105 горизонт,катушка сквадрон 8000,оснастка вертоліт,але повідок і гачок примотав до лідкору пва лєнтою щоб не тормозило при польоті і силовий заброс.Для вудилища за 340 гривень (брав у липні по акції) це взагалі супер.Від силових забросів почав провертатись катушкотримач на всіх 4 палках,тюбик епоксидного клею,переклеїв і дальше на риболовлю.
     

Поделиться этой страницей