FLAGMAN Чемпіонат Львівської області по фідеру 2019р с.Оселя

Тема в разделе "Соревнования, турниры, конкурсы", создана пользователем mshyman, 10 май 2019.

  1. mshyman

    mshyman Новичок

    Способ ловли:
    Фидер
    Город/Страна:
    Lviv
    Завершився Flagman Чемпіонат Львівської області по ловлі риби фідером.
    Змагання проходили на водоймі в селі Оселя.
    Саме ця водойма була вибрана як перша в списку на проведення Чемпіоната через ранню активність риби, що і показали ваги на зважуваннях.
    Хороша крупна плотва яка ловилася радувала риболовів-спортсменів. Звісно клювала вона тим хто спів розібратися.
    Все почалося з тренування в середу, за 3 дні до початку Чемпіонату.
    На тренуванні рибка активно клювала з 25 метрів, влетіли навіть два бонуса в вигляді карасів по 725 грам кожний.
    З позитивним настроєм після тренування відправився додому готуватися до самих турів.
    Пятниця, все готове все зібране. Забираю наживку в Романа, і везу крім свого ше для половини області))))
    Забираю Юру Прокопюка і швидко на Базу. Там зустрічаємо страрих друзів, когось вже давно не бачив і готуватися до першого туру.
    Вечірній заміс прикормки і перевірка всього обладнання, все готове до туру.
    День перший
    Жереб відправляє мене в сектор Б8, майже край. Сусіди Дмитро Давидов і Міша Старушкевич.
    Погода прекрасна, тепло. Швидко все роставивши і промаркерившися, вибираю два дистанції 17 метрів і 26 метрів.
    Тренування показало шо з 17 метрів при правильному підході рибка вклбючається зразу і досить хорошого розміру.
    Дистанцію 26 залишаю як резеврну.
    Швидка первірки прикормки і живого компоненту і чекаємо сигналу закорм.
    Звучить сигнал "Закорм" і тут я зробив фатальну помилку. При першій вимотці кормушки ламаю квівер на новій палці Tregaron 3.30 до 50 гр.
    Як так, але в голові прокручую шо я припустив фатальної помилки, за що і поплатився, мінус 1 квівер, а в комплекті їх тільки 2.
    Швидка заміна і далі в бій.
    Перший тур пролетів дуже швидко, прекрасна погода і сусіди посприяли в цьому.
    То як риба пропадала і як треба було знов шукати ключик до неї, і коли сусід тяне гарну плотву а тобі приходиться ловити в тому ж темпі і ловити скалярію розміром з мізинець я не буду розказувати.
    Звучить сигнал фініш і зважування, ваги показали дуже поганий результат для мене.
    Ну нічо думаю Я, швидкий збір обладнання в машину і на обід, після проведемо брейн штор з напарником шо робити.
    Як вияснилося в напарника така сама біда як в мене, риба дуже дрібна і мало.
    Вирішили поміняти склад прикормки.
    День другий
    Жереб мене посилає в крайні сектор зони А, а саме А1. Ну думаю пощастило, но не тут то було, мій сусід Юрій Кук, ну як все подумав я. На всіх офіційних змаганнях ми поряд один одного))))
    З таким супергиком тяжко боротися, Юра прекрасно знає як переманити рибу і як її укрупнити. Ше збоку біля Юри попадає Дмитро Давидов. Ну капец подумав я, з моїм то щастям. Одні з найкращих смортсменів області біля мене.
    Ну нічо поборимся.
    Звучить команда "Закорм" і полетіли кормушки в воду. Цього разу нічого не зламав це вже радувало. Єдине що не радувало це погода, дощ. З 6 ранку і до кінця дня. Добре шо костюм на мені і нічого не страшно.
    Першу годину ловимо в хорошому темпі, звісно, з боку Юра і Дмитро задають темп. Ніби йдемо рівно, але краєм ока бачу що в ДІми і Юри риба грубка, ну як так. Працюємо далі, і на прикінці першої години приємна покльовка і хороший суперник на тому кінці.
    Хвилина боротьби і карась в районі 400 грам в підсаку. Ну думаю зараз крайній сектор принесе ше бонуси, але нажаль більше бонусів не було.Хоча в Дмитра 2 карасі влетіли дуже гарного розміру, і за словами "То на День народження" були успішно заведені в підсак.
    І тут виключається точка ну шб сказати просто виключається це нічого не сказати. Але бачу шо риба виключилася у всіх, той хто здогадався і почав експериментувати з прикормкою і живим компонентом ті відновили кльов в себе на точці. Нажаль всі мої потуги вклбючити точку і перехід на дальні дистанції нічого не дали.
    Фініш і зважування, знов плачельний результат для мене.
    Нагородження
    По результам двох турів перемогли наступні команди і спортсмени

    Командний залік
    1. Flagman Feeder Team Lviv Давидов Дмитро, Прокопюк Юра
    2. Зловив - Відпусти Кук Юрій, Овсянник Богдан
    3. Leo Family Волков Юрій, Суховецький Ростивлав

    Особистий залік
    1. Волков Юрій
    2. Прокопюк Юрій
    3. Овсянник Богдан

    А призи які, за що хочу виразити величезну подяку компанії Flagman в лиці Віктора Немеша і Дмитра Давидова. Прекрасні набори для замісу прикормки, відра і сита; топова катушка , пікер і топова ручка підсками.
    Це було дійсно свято спорту.
    Кубки, це окрема пісня, величесне дякую Ігорю Володмировичу Веселовському за пророблемну працю в створені мега кубків.
    А для мене це був величезник урок і досвід в проведенні змагань такого рангу.

    Всім дякую за пророблемну роботу і до зустрічі на водоймах області і нових змаганнях
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    .
     

Поделиться этой страницей