Електрокари Made in China

Тема в разделе "Флуд/оффтоп/а поговорить", создана пользователем ilonna, 3 июл 2024.

  1. ilonna

    ilonna Участник

    Способ ловли:
    Спининг
    Город/Страна:
    Україна, Київ
    Задумався про купівлю електрокара і багато чув про китайські моделі. Мені цікаво, наскільки вони надійні і чи дійсно варті своїх грошей? Хто вже користувався електромобілями Made in China, поділіться своїм досвідом, будь ласка. Як вони себе показують у повсякденному житті?
     
  2. здоровый

    здоровый Участник

    Способ ловли:
    Спининг
    Город/Страна:
    Киев/Украина
    Привіт! Я вже деякий час катаюсь на електрокарі ZEEKR 007 https://electro-mobility.com.ua/listing-model/m007/ , і він мене просто вразив. По-перше, цей автомобіль дуже економічний і має великий запас ходу. Я легко проїжджаю на одному заряді більше 600 км. По-друге, він оснащений усіма сучасними технологіями, що роблять керування дуже комфортним. Навіть на наших не найкращих дорогах ZEEKR 007 справляється чудово завдяки якісній підвісці. До того ж, компанія Electro Mobility дуже допомогла з доставкою і оформленням всіх документів. Я абсолютно задоволений своєю покупкою і точно можу рекомендувати китайські електромобілі, адже вони дійсно варті уваги та своїх грошей.
     

Поделиться этой страницей