Дитячий зубний лікар

Тема в разделе "Флуд/оффтоп/а поговорить", создана пользователем ilonna, 10 июл 2024.

  1. ilonna

    ilonna Участник

    Способ ловли:
    Спининг
    Город/Страна:
    Україна, Київ
    Хочу знайти дитячого стоматолога, який би міг заспокоїти дитину і зробити все максимально комфортно і безболісно. Може хтось порадить клініку в Києві, де дійсно добре ставляться до дітей і мають досвід роботи з маленькими пацієнтами? Шукаю місце, де медики вміють знайти підхід до дітей і можуть зробити перший візит приємним.
     
  2. здоровый

    здоровый Участник

    Способ ловли:
    Спининг
    Город/Страна:
    Киев/Украина
    Якщо тобі потрібна дитяча стоматологія Позняки https://wdr.com.ua/services/detskaya-stomatologiya , я можу порадити WDR «Вайдер». Ми нещодавно водили туди нашу дочку, і враження залишилися тільки позитивні. Лікарі там справжні професіонали, які знають, як знайти підхід до дітей. Вони використовують спеціальні техніки, щоб діти не боялися і почували себе комфортно. Атмосфера в клініці дуже дружня, з яскравими іграшками та мультиками, щоб відволікти малечу. Наша дочка навіть не зрозуміла, що їй лікують зубки! Раджу відвідати їхній сайт чи зателефонувати, щоб дізнатися більше і записатися на прийом.
     
  3. Дмитрий Лебедев

    Дмитрий Лебедев Участник

    Способ ловли:
    Спининг
    Город/Страна:
    Киев
    Порадьте провідну установу за дерматовенерологічним профілем?
     
  4. Павлюк Сергей

    Павлюк Сергей Участник

    Способ ловли:
    Спининг
    Город/Страна:
    Украина киев
    Для отримання кваліфікованої допомоги в дерматовенерології рекомендуємо звернутися до провідної установи, яка спеціалізується на даному профілі. Веб-сайт https://agapit.in.ua/compartments/for-adult/dermatovenerolog надає вичерпну інформацію про послуги в сфері дерматовенерології, включаючи консультації, діагностику та лікування різних шкірних захворювань. Цей сайт є надійним джерелом для отримання висококваліфікованої медичної допомоги від досвідчених спеціалістів у даній області.
     

Поделиться этой страницей