Де зробити КТ органів черевної порожнини?

Тема в разделе "Флуд/оффтоп/а поговорить", создана пользователем ilonna, 21 июл 2024.

  1. ilonna

    ilonna Участник

    Способ ловли:
    Спининг
    Город/Страна:
    Україна, Київ
    Мені потрібно зробити кт органів черевної порожнини, але я не знаю, де краще всього це зробити. Мені потрібна якісна діагностика і надійний медичний центр. Може, хтось з вас вже проходив цю процедуру і може порадити хороше місце? Бажано, щоб там були професійні лікарі та сучасне обладнання.
     
  2. бунтарка

    бунтарка Участник

    Способ ловли:
    Спининг
    Город/Страна:
    Киев/Украина
    Щодо кт органів черевної порожнини , можу порадити відвідати медичний центр з гарною репутацією. Вони мають сучасне обладнання і висококваліфікованих лікарів. Особисто я звертався до них і був дуже задоволений. У них дуже зручний сайт, де можна знайти більше інформації і записатися на прийом - berdichev-tomograf.com.ua. Центр пропонує швидке і точне обстеження з використанням новітніх технологій. Крім того, медичний персонал дуже уважний і дбає про пацієнтів. Там ви отримаєте професійну допомогу і детальні результати досліджень. Щиро рекомендую цей медичний центр для проведення КТ органів черевної порожнини та інших досліджень.
     

Поделиться этой страницей