Де у Дніпрі можна купити якісні навушники?

Тема в разделе "Общая информация о клубе", создана пользователем Раиса52, 18 апр 2023.

  1. Раиса52

    Раиса52 Активный участник

    Город/Страна:
    Украина
    Форумчани, порадьте мені, де знайти найкрутіші навушники у Дніпрі? Давно хочу собі замовити такі навушники, але не знаю, де їх знайти і як вибрати правильно. Підкажіть хто де купував собі?
     
  2. 4fortegroup

    4fortegroup Активный участник

    Способ ловли:
    Карп
    Город/Страна:
    Украина
    Зараз дуже модними стали бездротові навушники, ну а якщо вони ще й фірми Apple, так це подвійно якісний та стильний товар. Правда купувати їх варто тільки в перевірених магазинах, можна навіть через інтернет замовити, але щоб магазин був знайомим.
     
  3. Раиса52

    Раиса52 Активный участник

    Город/Страна:
    Украина
    Однозначно братиму бездротові, зараз усі ці дроти взагалі не в моді стали. А ось самі навушники, на скільки вони крутіші за звучанням звичайних? Ну і є небезпека все ж таки втратити такий навушник рано чи пізно.
     
  4. 4fortegroup

    4fortegroup Активный участник

    Способ ловли:
    Карп
    Город/Страна:
    Украина
    Я купив собі такі навушники пару місяців тому, різниця по звуку колосальна, скажу я вам. Брав саме оригінальні навушники у Дніпрі https://allo.ua/ua/dnipro/naushniki/ вони за доступною ціною, зараз думаю ціна не змінилася.
    На сайті магазину Алло рекомендую ознайомитись з описом та характеристиками цих навушників. Точно можу сказати, що вони стоять своїх грощей, носяться легко, у вухах щільно розташовуються, втратити його важко, так що не втратите. Ну а звук у них шикарний просто, люблю слухати музику тепер ще більше. Беріть, не пошкодуєте.
    [​IMG]
     

Поделиться этой страницей