Фідер. Сезон 2018 відкрито!

Тема в разделе "Отчеты о рыбалках", создана пользователем Yurii_Melnyk, 1 янв 2018.

  1. Yurii_Melnyk

    Yurii_Melnyk Участник

    Способ ловли:
    Фидер
    Город/Страна:
    Умань
    Якщо Новий Рік був без снігу та алкоголю (в моєму випадку:)), це ще не означає, що свято не вдалося:rolleyes:. Оскільки голова твереза:cool:, підйом о 5:45, збирання речей, замішування корму вдома і в дорогу... Тріши більше ніж година їзди по "найшикарніших автомагістралях Європи":mad: і я вже в сосновому лісі, ще зовсім тріши, ще кілька сот метрів і, і, і ось Вона, Синюха DSC_0069.JPG DSC_0068.JPG
    Ємоції просто переповнюють! Радості немає меж. А тим часом: DSC_0039.JPG підготовка робочого місця, пошук перспективної точки. Накривання святкового столу для підводних мешканців: DSC_0031.JPG _20180101_173611.JPG
    І першим на такий смаколик _20180101_173822.JPG
    попався Сонячний окунь (хоч щось сонячне, адже день пасмурний:)) DSC_0037.JPG
    За ним ще слідувало кілька звичайних його побратимів і нарешті, я дочекався проханих гостей до свого столу DSC_0071.JPG
    В процесі ловлі до мене завітав головний ГІСТЬ цього року, хоч і не жовтий, але дуже хороший песик DSC_0043.JPG DSC_0050.JPG
    довелося пригостити його не тільки бутербродом, але й принести в жертву дві виловлених мною рибки (буду рахувати, що це піде на користь і позитивно вплине на риболовний сезон 2018;))
    Ось така невеличка новорічна історія.
    Всіх з Новим Роком та Різдвом Христовим!
     
    Федор Dnepr, ВИД52, sapansander и 12 другим нравится это.
  2. Игорь@

    Игорь@ Участник

    Способ ловли:
    Фидер, Спининг, Карп
    Город/Страна:
    киев
    Можно подробнее про реку и условия ловли, наличие течения, виды белой рыбы и т.д, сам с Умани но уже давно живу в Киеве. Часто езжу к родителям в гости, хотелось бы и на рыбалочку с фидером/пикером сходить.
     

Поделиться этой страницей