ІНФачервоний обігрівач

Тема в разделе "Товары для туризма и отдыха", создана пользователем zevs13, 16 дек 2017.

  1. zevs13

    zevs13 Участник

    Способ ловли:
    Фидер
    Город/Страна:
    Рівне
    Газовий обігрівач іфрачервоний,підскажіть можливо хтось користується осінью або зимою для обігріву палатки , саме найбільш цікавить угарний газ. В неті є багато про обігрівачі (інфра червоні) але про угарний газ є мало інфлрмації ,в одних відео що за годину горіння такого обігрівача у палатці збирається критична маса угарного газу ,в іншому відео розповідають що горить усю ніч і все у них гаразд. Однозначної відповіді не найшов в неті .Чи безпечний інфрачервоний обігрівач у палатці ?
     
  2. Мао Дзе Дун

    Мао Дзе Дун Участник

    Способ ловли:
    Карп
    Город/Страна:
    не Кітай
    А вуглекислий газ тебе не турбує?
    Вони призначені для обігріву провітрюваних приміщень, або на вулиці.
     
  3. Креатин

    Креатин Участник

    Способ ловли:
    Фидер
    Город/Страна:
    Миргород
    Вам, я смотрю, лишь бы насрать, и всё равно в какой теме. Малыш, твои родители знают чем ты занимаешься?
     
    бла бла бла нравится это.
  4. бла бла бла

    бла бла бла Активный участник

    Способ ловли:
    Фидер
    Город/Страна:
    Полтава/Украина
    Тоже это заметил, старный какой-то персонаж
     
  5. Мао Дзе Дун

    Мао Дзе Дун Участник

    Способ ловли:
    Карп
    Город/Страна:
    не Кітай
    Креатін з бла-бла-бла, А по ділу написати нема чого!
    Наприклад про безпеку використання тих обігрівачив!
     
  6. Ekbas

    Ekbas Новичок

    Способ ловли:
    Нахлыст
    Город/Страна:
    Украина
    Зараз не то що намет, квартиру проблемно обігріти. Постійні перебої з електрикою. В вас вже ввімкнули опалення?
     
  7. FishFish

    FishFish Новичок

    Способ ловли:
    Спининг
    Город/Страна:
    Украина
    В нас ще не опалюють. Надіюся, що з наступного тижня розпочнуть. Добре, на вулиці ще не зовсім мороз.
     
  8. StarrKa

    StarrKa Новичок

    Способ ловли:
    Нахлыст
    Город/Страна:
    Одесса Украина
    Я ніколи восени не надіялася на централізоване опалення. В квартирі вже зуб на зуб не попадає, а опалення лише розпочинають перевіряти... Тому я купила в Розетці стельові обігрівачі. https://bt.rozetka.com.ua/ua/heaters/c80192/33774=potolochniy/ В цьому магазині велика пропозиція, є з чого вибирати. Зараз в мене в квартирі тепло, хоч на вулиці вже ночами відчувається холод. Не треба чекати милості від когось. а самостійно влаштовувати свій побут і комфортні умови.
     

Поделиться этой страницей