Креатин моногідрат

Тема в разделе "Флуд/оффтоп/а поговорить", создана пользователем Raisa, 25 окт 2024 в 02:27.

  1. Raisa

    Raisa Участник

    Способ ловли:
    Спининг
    Город/Страна:
    Киев
    Привіт усім! Я починаю займатися бодибілдингом і хочу серйозно підійти до тренувань. Почула, що креатин моногідрат вважається одним із найкращих інгредієнтів для підвищення сили та витривалості. Але в мене є кілька запитань. Як він дійсно допомагає під час тренувань? Чи варто робити фазу навантаження? І як довго його можна приймати, перш ніж потрібно зробити перерву? Буду вдячна за ваші поради та особисті рекомендації!
     
  2. Annyshka

    Annyshka Участник

    Способ ловли:
    Спининг
    Город/Страна:
    Чернигов
    Я також колись задавалася схожими питаннями, поки не вирішила спробувати USN Creatine Monohydrate https://vitaminpro.com.ua/kreatyn-usn-micronized-creatine-monohydrate-500-g-unflavored/ Замовила його через VitaminPro і залишилася дуже задоволена результатом. Цей креатин дійсно допоміг мені збільшити силу та витривалість під час тренувань. Я дотримувалася фази навантаження, приймаючи по 5 г 4 рази на день із соком, а потім перейшла на підтримувальну дозу. Ефект був помітний вже через тиждень! М'язи стали більш наповненими, і я могла тренуватися інтенсивніше. Обов'язково рекомендую цей продукт усім, хто хоче покращити свої результати у спорті!
     

Поделиться этой страницей