Як додати аромату

Discussion in 'Флуд/оффтоп/а поговорить' started by здоровый, Oct 24, 2024 at 1:24 PM.

  1. здоровый

    здоровый Участник

    Способ ловли:
    Спининг
    Город/Страна:
    Киев/Украина
    Привіт, народ! Хочу додати трохи аромату до свого тютюну, але не зовсім розумію, як правильно це зробити. Чув про різні ароматизатори, але боюсь, що можна або переборщити, або вибрати не той смак. Хтось з вас вже пробував? Поділіться порадами, як зробити так, щоб тютюн став крутішим, але не надто "хімозним".
     
  2. ilonna

    ilonna Участник

    Способ ловли:
    Спининг
    Город/Страна:
    Україна, Київ
    Я вже пробував кілька різних соусів, і головне тут — знайти баланс. Почни з чогось легкого, типу ванілі або м’яти. Це класні аромати, які тільки доповнюють тютюн, а не забивають його смак. Я завжди беру на сайті Tabaking, там можна купити соус для тютюну https://tabakin.com.ua/uk/sous-dla-tutunu/c-444.html різних смаків. Особливо рекомендую вишню — вона додає легку солодку нотку, яка робить куріння ще приємнішим. В Україні з доставкою проблем немає, все приходить швидко. Дай тютюну просочитися хвилин 15-20 після додавання, і отримаєш саме той аромат, про який мріяв. Важливо не переборщити із соусом — кілька крапель, і все буде супер. Спробуй, не пожалкуєш!
     

Share This Page