Подарочный сертификат Flagman

Тема в разделе "Общая информация о клубе", создана пользователем Джонн, 6 окт 2018.

  1. Джонн

    Джонн Новичок

    Способ ловли:
    Фидер, Карп
    Город/Страна:
    Україна
    Подарочный сертификат Flagman . Питання - якщо подарували сертифікат без чека, він що не дійсний?
     
  2. Михаил Орлов

    Михаил Орлов Сильная команда - Залог успеха! Команда форума

    Не заметил... Сори.
    ДА этот сертификат будет не действительный.
    Сертификат необходимо предъявлять только с чеком (на чеке то написан номинал не более того))
     
  3. Джонн

    Джонн Новичок

    Способ ловли:
    Фидер, Карп
    Город/Страна:
    Україна
    На вкладиші до сертифіката такої інформації немає, в магазині про це не казали, тим більше кожен сертифікат має свій номер. І як отоварити такий сертифікат, за нього були заплачені гроші, чи можливо флагман займається шарлатанством, або напишіть який вихід з цієї ситуації.
     
  4. Михаил Орлов

    Михаил Орлов Сильная команда - Залог успеха! Команда форума

    Не стоит грубить!!!
    Представьте ситуацию человек гуляя по улице потерял кошелек в котором были сертификаты в магазины в том числе в магазин Флагман.
    При наличии чека у вас есть шанс возвратить свой украденный сертификат. (по причине того что никто не может отоварить украденный сертификат!!!)
    если у вас есть другие варианты гарантии ваших вкладов то напишите нам мы их рассмотрим!!!
     
  5. Джонн

    Джонн Новичок

    Способ ловли:
    Фидер, Карп
    Город/Страна:
    Україна
    В мене питання , якщо сертифікат купляли з пред'явленням дисконтної карточки, чи можна відновити чек.
    Також повторюю на вкладиші до сертифіката де описана інформація про умови отоварення сертифіката, не написано що потрібен чек, і в магазині про це незказали.
    Також є номер сертифіката.
    Я не грубив, а питаюся як вийти з ситуації коли гроші заплачені, сертифікат в наявності, а отоварити неможна.
     
  6. Михаил Орлов

    Михаил Орлов Сильная команда - Залог успеха! Команда форума

    Да этот вопрос решаем.
    Но та информация которую я буду у вас спрашивать уже не для этой общественной страницы.
     

Поделиться этой страницей