Електронні сигналізатори

Тема в разделе "Карп", создана пользователем AnDruWa, 30 окт 2017.

  1. AnDruWa

    AnDruWa Новичок

    Способ ловли:
    Спининг, Карп
    Город/Страна:
    Хмельницький
    Доброго дня.
    Придбав у роздрібній мережі електронні сигналізатори Capr Pro Detect (потшучно, без "рації").
    [​IMG]
    Можливості перевірити в магазині не було, а інструкції всередині немає.

    Можливо хтось підкаже чи існує в природі інструкція до таких сигналізаторів? Дивлюсь є трохи можливостей, а як їх реалізувати - не знаю:
    Carp Pro Detect 9V - электронный сигнализатор поклевки высокого качества. Питание от источника типа «Крона». Отличается влагозащитным корпусом и неприхотливостью в обслуживании при весьма демократичной цене. Сигнализатор имеет точную настройку и уровня громкости, также предусмотрена возможность выбора типа сигнала во время стравливания лески и подмотки лески.Кроме того, реализованы такие функции, как ночная подсветка с возможностью настройки яркости светодиодов (6 уровней).

    Або ж маю кілька питань допоки сам не тестував:
    1. Скільки часу після покльовки світиться діод?
    2. Подача живлення на свінгер, який підключений до сигналізатора, відбувається лише в момент покльовки, чи ще й протягом певного часу після покльовки? Дивився обзори, то є сигналізатори, які подають живлення на свінгер лише в момент клювання, а є такі, які подають живлення допоки світиться той діод на сигналізаторі після клювання протягом 20-30 сек, що звісно зручніше. Цікаво який тип цього сигналізатора.
    3. Крони виймати після кожної рибалки, чи вистачить просто вимикати його?
    4. Чи є якась індикація заряду крони? Або як орієнтуватись коли її міняти?
     
  2. Мао Дзе Дун

    Мао Дзе Дун Участник

    Способ ловли:
    Карп
    Город/Страна:
    не Кітай
    Коли КарпПро перестав бути Флагманом!
    Звертайся до них у Хмельницькому, нехай шукають інструкцію.
     
  3. AnDruWa

    AnDruWa Новичок

    Способ ловли:
    Спининг, Карп
    Город/Страна:
    Хмельницький
    Купував кілька штук, в жодній коробочці не було інструкції, лише сам сигналізатор завернутий у "антиударну" плівку, чому й подумав, що це не вийняли інструкцію, бо комусь треба було, а що так і йде в базі.
    Якщо адміністрація прочитає цю тему, і підтвердить, що з заводу такі сигналізатори поставлялись у магазини з інструкціями, тоді підійду у магазин попрошу надати хоча б одну.

    ПС: в брендах, хто, чий і як, особливо не занурювався, але якщо це Флагман, тоді пардон, прошу перенести тему у відповідну гілку форуму.
     
  4. Мао Дзе Дун

    Мао Дзе Дун Участник

    Способ ловли:
    Карп
    Город/Страна:
    не Кітай
    - шо навіть не було інструкції написаної кітайськими ієрогліфами:)? Це у Флагмана зальйот!!!:mad:
    - воно їм треба читати форум, продали і забули!!! Тим більше у Флагмана є проблеми з контролем якості і комплектності постачаємої з кітая продукції, вірніше той контроль повністю відсутній! Як би був то інструкція була би і менше було би хламу на полицях магазину.
    - збираєшся чекати з моря погоди? Шуруй до магазину Флагман, нехай тобі або інструкцію надають, або нададуть консультацію шо і як робити, а ти на запишеш на бамажку, потім тут на форумі вивісиш, допоможеш іншим.
    Гарантійні талони на них тобі дали, чи на них гарантії не існує
     
  5. AnDruWa

    AnDruWa Новичок

    Способ ловли:
    Спининг, Карп
    Город/Страна:
    Хмельницький
    1. Ні, в коробочці лише сигналізатор в пакетику з пухирцями. На коробочці лише англійською вказані основні функції, але як їх реалізувати - ні слова.
    2. Напевне Ви праві.
    3. Я спробую в робочий час передзвонити на Київ, запитаю чи має бути така інструкція, якщо ні - нехай на електронку опишуть, що і як, а якщо має бути - нехай відсканують і скинуть.
    4. Ні, ні талонів, нічого не дали, і на коробочці не вказано нічого за гарантію.

    Здається, що тут такого, сигналізатор річ проста і примітивна, але все ж, хочеться знати, як керувати, налаштовувати, які детальні характеристики.

    Як буду щось знати - відпишусь.
     
  6. Мао Дзе Дун

    Мао Дзе Дун Участник

    Способ ловли:
    Карп
    Город/Страна:
    не Кітай
    Тепер розумієш чим відрізняється фірмова реч від "no name"вироба, з країни-виробника світового фуфла, на яких відчизняні торгові мережі наносять свої логотипи!!!

    Йопт! Це ж єлектронний вироб, як можно без гарантії. На лямпочки світлодіодні і люмінісцентні є, а вони ще більш примітивний вироб!
     
  7. AnDruWa

    AnDruWa Новичок

    Способ ловли:
    Спининг, Карп
    Город/Страна:
    Хмельницький
    Тааак, всюди потрібно орієнтуватись гарно.
    Залишив повідомлення, щоб мені передзвонили, думаю до обіду буду мати якусь інформацію.
     
  8. AnDruWa

    AnDruWa Новичок

    Способ ловли:
    Спининг, Карп
    Город/Страна:
    Хмельницький
    Передзвонили мені з 044, суть така: інтернет-магазин до роздрібних магазинів справи не має; "гарантія" 14 днів на заводський брак; інструкцій немає ні у тих, які продаються поштучно, ні у тих, які продаються комплектом з пейджером (хоча тут деколи ніби-то вона буває).
    На тому й натішився придбанням) Так гарно розписано, скільки всього можна, а як те все діло включати - не треба знати)

    Цікаво, як не маючи свінгера з підключенням, перевірити на скільки довго подається живлення після покльовки на нього (якщо взагалі подається). Бо якщо не подається після покльовки, то яка суть з тої підсвітки.. ну принаймні я такої не бачу.

    Лади. Куплю крону, буду мучати ті сигналізатори, якщо щось окрім звуку, тону і чутливості знайду - відпишусь.
     
  9. AnDruWa

    AnDruWa Новичок

    Способ ловли:
    Спининг, Карп
    Город/Страна:
    Хмельницький
    Гучність, тон і чутливість мають по 4 рівні. Гучності на мінімумі майже немає, на максимумі аж занадто. Тон на "любітєля", як то кажуть. А чутливість напевне буде використовуватись на максимумі, ібо на мінімумі 1 раз пікає після протяжки десь 15 см. жилки, а це ну аж занадто, або я не знаю таких технік ловлі)
    Після клювання підсвічується синій діод протягом 20 сек.
    Жодних нічних режимів, змін тону після покльовки в берег і від берега, і т.д. - немає. Різні комбінації пробував, ніц не вийшло.
    Після вмикання-вимикання всі "налаштування" гучності, тону і чутливості скидаються на заводські. Тобто щоразу треба під себе ще раз налаштовувати.
    Там де прозорий пластик насаджується на ті 2 діода (синій/червоний), треба заливати якимось герметиком, бо де-не-де є щілинки до 1 мм.

    Єдине, чого ще не перевірив - чи світиться свінгер після клювання протягом тих самих 20 сек, чи лише в момент клювання. Просто поки не купував свінгер, думаю який брати. Як це перевірю, ще це відпишу.
     
  10. дед Петрович

    дед Петрович Новичок

    Способ ловли:
    Спининг, Карп
    Город/Страна:
    Днепр Украина
    а кто посоветует хорошие сигнализаторы (проверенные) за разумную цену?
     
  11. Мао Дзе Дун

    Мао Дзе Дун Участник

    Способ ловли:
    Карп
    Город/Страна:
    не Кітай
    Это тебе надо на рыболовном форуме поспрашать, а не на форуме продавана хорошего совета ждать!
    Будут советовать, только то что продают.
     
  12. Vadimon

    Vadimon Народный контроль

    Способ ловли:
    Фидер
    Город/Страна:
    Черновцы
    https://www.flagman.kiev.ua/carp-pro-signalizator-poklevki-pulsar/p176489/#tab=comments, як на мене, хороші сигналізатори, які себе добре зарекомендували, як по ціні так і по якості. Хоча осіню купив набір https://www.flagman.kiev.ua/nabor-eletronnih-signalizatorov-poklevki-carp-pro-q5-41/p200334/. Задоволений. Якщо ціна кусається, в інтернеті є повно аналогів за меншою ціною.
     
  13. дед Петрович

    дед Петрович Новичок

    Способ ловли:
    Спининг, Карп
    Город/Страна:
    Днепр Украина

    тоже верно.
     
  14. дед Петрович

    дед Петрович Новичок

    Способ ловли:
    Спининг, Карп
    Город/Страна:
    Днепр Украина
    спасибо. посмотрю.
     

Поделиться этой страницей